مونچی هم رم را ترک کرد

مدیر ورزشی باشگاه رم از ستمش استعفا کرد....

مدیر ورزشی باشگاه رم از ستمش استعفا کرد.

به گزارش مدال به نقل از آس، طوفان در تیم رم متوقف نمی‌شود. پس از اخراج دی فرانچسکو در عصر پنچشنبه، مونچی نیز در نخستین ساعات امروز (جمعه) تصمیم به ترک مدیریت باشگاه کرد.باشگاه و مدیر اسپانیایی پس از توافق با یک دیگر چنین تصمیمی را گرفتند. مونچی پس از دو سال حضور در رم این باشگاه را ترک کرد.

جدایی مدیر ورزشی سابق سویا از جالوروسی به سبب بروز یکسری اختلافات میان او , مدیران باشگاه، از مدت قبل پیش‌بینی شده بود و گزارش‌ها از پیوستن قریب الوقوع وی به آرسنال حکایت دارند. او در حالی به همکاری‌اش با با جالوروسی پایان داد که شب گذشته نیز این باشگاه سرمربی‌اش اوزه‌بیو دی‌فرانچسکو را اخراج کرد..

به نظر می‌رسد او در آینده در لندن فعالیت کند. باشگاه آرسنال آماده است تا با مدیر اسپانیایی همکاری کند. او پیش از این با اونای امری (سرمربی آرسنال) در تیم سویا کار کرده بود.
طبق اعلام اسکای اسپورت و نشریه توتواسپورت، مونچی قرار است با آرسنال قراردادی 3 ساله ببندد و بابت آن 1.5 میلیون یورو دریافت خواهد کرد. همچنین از والتر ساباتینی و کارلوس اوستی، زوج مدیران ورزشی باشگاه سامپدوریا به عنوان جانشینان احتمالی مونچی یاد کرده است.

کلودیو رانیری، سرمربی ایتالیایی سابق فولام که به تازگی از این تیم اخراج شد، دیگر گزینه مربیگری موقت رم تا پایان فصل است. گویا این مربی 67 ساله امروز (جمعه) در فرودگاه شهر رم رؤیت شده و هدفش از سفر به این شهر مذاکره با مسئولان جالوروسی است. رانیری پیش از این در فاصله سال‌های 2009 تا 2011 نیز هدایت رم را برعهده داشت.