مونیخ در شوک بزرگ؛ پای لواندوفسکی باید جراحی شود!

هانسی فلیک سرمربی موقت بایرن مونیخ اعلام کرد رابرت لواندوفسکی مهاجم این تیم به عمل جراحی در ناحیه کشاله ران پا نیاز دارد و شاید به زودی از میادین برای مدتی دور شود....

هانسی فلیک سرمربی موقت بایرن مونیخ اعلام کرد رابرت لواندوفسکی مهاجم این تیم به عمل جراحی در ناحیه کشاله ران پا نیاز دارد و شاید به زودی از میادین برای مدتی دور شود.

به گزارش مدال، «رابرت لواندوفسکی» در فصل جاری بوندسلیگا درخشش خاصی داشته و در 16 مسابقه توانسته 20 گل برای بایرن مونیخ به ثمر برساند. اما «هانسی فلیک» سرمربی موقت باواریایی‌ها، مونیخ را در شوکی بزرگ فرو برد و فاش کرد که مهاجم لهستانی باید این فصل یک عمل جراحی روی کشاله ران پای خود انجام دهد که در این صورت به زودی به مدت چند هفته از میادین دور خواهد شد.

فلیک در این باره گفت: «لوا مشکلاتی داشت اما دردی احساس نمی‌کرد. مشخص است که باید اقدامی انجام دهد. او باید خودش تصمیم بگیرد که چه زمانی زیر تیغ جراحی برود. شاید خوب نباشد که این روندش را قطع کند و باید به تصمیم او احترام بگذاریم. اگر تصمیم به جراحی بگیرد، خیلی زود به مدت چند هفته او را از دست خواهیم داد.»

بیشتر بخوانید:

لواندوفسکی باز هم به رئال مادرید پیشنهاد شد

تگ ها


رابرت لواندوفسکی مصدومیت لواندوفسکی بایرن مونیخ بایرن باواریایی‌ها بوندسلیگا فوتبال جهان رابرت لواندوفسکی بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال