مون‌پولیه ۱- پاری‌سن‌ژرمن 3؛ طوفان ۷ دقیقه‌ای پاریسی‌ها

پاری‌سن‌ژرمن در حالی که تا دقیقه ۷۰ از حریف عقب بود با یک طوفان ۷ دقیقه‌ای مقابل مون‌پولیه به پیروزی دست یافت...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، مون‌پولیه در ورزشگاه لاموسون میزبان پاری‌سن‌ژرمن بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ پاریسی‌ها به پایان رسید.

برخلاف تصور پاریسی‌ها کار آسانی در این بازی نداشتند و برای اولین موقعیت خود ۳۰ دقیقه صبر کردند اما ارسال نیمار با ضربه سر کواسی همراه شد اما رويی موفق شد این توپ را مهار کند.

پاری‌سن‌ژرمن مالک توپ و میدان بود اما در دقیقه ۴۱، روی ارسال کرنر ضربه کونگر با برخورد به لئاندرو پاردس وارد دروازه ناواس شد تا میزبان پیش بیافتد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری مون‌پولیه به پایان رسید.

شاگردان توخل در نیمه دوم هم تلاش‌زیادی داشتند و در دقیقه ۶۸، پاس ایکاردی به سارابیا رسید و ضربه مهاجم اسپانیایی با واکنش رویی راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه ۷۱، پدرو مندس به خاطر خطا روی نیمار کارت زرد دوم را گرفت و از بازی اخراج شد تا PSG‌ امیدوارتر شود. نیمار هم روی ضربه آزاد به دست آمده با یک شوت فوق‌العاده دروازه مون‌پولیه را گشود تا بازی مساوی شود.

فقط دو دقیقه از مساوی شدن بازی گذشته بود که پاس نیمار به امباپه رسید و او با یک تو سر توپ عالی توپ را به گوشه دروازه خرونیمو رویی فرستاد تا پاریسی‌ها پیش بیافتند. دقایقی بعد نیمار روی یک ضربه آزاد دیگر تیرک دروازه میزبان را به لرزه درآورد. اما در دقیقه ۸۱، کامبک پاری‌سن‌ژرمن شیرین‌تر هم شد. ارسال امباپه با بیرون پا، با ضربه والی مائورو ایکاردی تبدیل به گل سوم شاگردان توخل شد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا بازی با برتری ۳-۱ PSG به پایان برسد.

پاری‌سن‌ژرمن با این پیروزی ۳۹ امتیازی شد و جای خود را در صدر محکم کرد.

ببینید:

خلاصه بازی مون پلیه 1- پاری‌سن‌ژرمن 3/ ویدیو

تگ ها


پاریسی‌ها توماس توخل فوتبال جهان پاری سن ژرمن مون‌ پلیه مون‌ پلیه-پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال