مچ‌اندازی بارسا، سیتی و لیورپول بر سر ستاره آینده‌دار برزیلی

مسئولان باشگاه‌های بارسلونا، منچسترسیتی و لیورپول برای جذب ستاره آینده‌دار و برزیلی فلامینگو وارد رقابت شدند....

به گزارش مدال؛ باشگاه‌های انگلیسی منچسترسیتی و لیورپول در کنار باشگاه بارسلونا به صورت دقیق شرایط پیشرفت «راینر» ستاره آینده‌دار و برزیلی باشگاه «فلامینگو» را زیر نظر گرفته‌اند و احتمالا برای خرید وارد رقابتِ شدیدی خواهند شد. البته این بازیکن 17 ساله هنوز برای تیم نخست فلامنگو به میدان نرفته اما او را از برترین‌های استعداد‌های نوظهور برزیل می‌دانند، ستاره‌ای که تا دسامبر 2020 با فلامنگو قرار دارد اما تا ژانویه که 18 ساله شود، نمی‌تواند برزیل را ترک کند.

با این وجود این شرایط نیز مانع باشگاه‌های بزرگ اروپایی نشده تا علاقه خود به جذب این هافبک هجومی را ابراز نکنند. مشتریان او قصد دارند کاری را انجام دهند که واتفورد در جذب «ژائو پدرو» از «فلومیننزه» کرد؛ جایی که گرگ‌های واتفورد مبلغ مورد توافق را پرداخت و توافق کردند تا او تا 18 سالگی در فلومیننزه باقی بماند.

جالب اینکه باشگاه‌های اورتون، میلان و دورتموند هم به جذب «راینر» ابراز علاقه کرده‌اند اما سیتی، لیورپول و اخیراً بارسلونا از سایر باشگاه‌ها یک قدم جلوتر هستند.

انتظار می‌رود او در دیدار تیم زیر 17 ساله‌های برزیل برابر پاراگوئه که روز‌های سه‌شنبه و پنج‌شنبه برگزار می‌شود، زیر ذره‌بین استعدادیابان زیادی قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید:

محمد صلاح پردرآمدترین بازیکن لیگ‌برتر می‌شود

تگ ها


راینر فلامینگو اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی منچستر سیتی فلامینگو لیگ برتر سری آ فوتبال