مژده شیرین برای هواداران بارسلونا؛ رونمایی از MSG در بازی با والنسیا

روزنامه‌های کاتالونیا از بازگشت ستاره‌های مصدوم بارسلونا به میادین خبر می‌دهند، خبری که در آستانه بازی با والنسیا برای آبی‌اناری‌ها بسیار شیرین و امیدوارکننده است....

به گزارش مدال، باشگاه بارسلونا در ابتدای این فصل با یک مشکل بزرگ مواجه شد و چندین بازیکن مهم را به دلیل مصدومیت از دست داد.
در راس نام این ستاره‌ها، نام‌هایی همچون لیونل مسی، سوارز و عثمان دمبله دیده می‌شود. شاید به دلیل همراهی‌نکردن این بازیکنان باشد که بارسلونا در 3 مسابقه ابتدایی فصل جدید لالیگا فقط توانسته 4 امتیاز را کسب کند و یکی از بدترین شروع‌های تاریخ خود را پشت سر گذاشته باشد.
اخبار جدید حاکی از آن است این ناکامی‌های بارسلونا ادامه‌دار نخواهد بود. 
روزنامه‌ موندو دپورتیوو در تازه‌ترین گزارش خود نوشت: مسی و سوارز دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته‌اند و به بهبودی کامل رسیده‌اند. آنها حتی می‌توانند در بازی آینده این تیم برابر والنسیا به میدان بروند.
موندو دیپوریتوو در ادامه افزود: مصدومیت دمبله هنوز به صورت کامل بهبود پیدا نکرده است و کادرپزشکی بارسلونا یک هفته دیگر به او مرخصی داده‌اند.
این رسانه که به باشگاه بارسلونا نزدیک است، در پایان خاطرنشان کرد: بنابراین باید در بازی با والنسیا برای اولین بار در این فصل شاهد رونمایی از مثلث جدید بارسلونا در خط حمله یعنی مسی، سوارز و گریزمان (MSG) باشیم.
شنبه آینده بارسلونا در هفته چهارم رقابت‌های لالیگا و در استادیوم نیوکمپ از والنسیا پذیرایی خواهد کرد.
بارسلونا با 4 امتیاز در رده هشتم جدول و والنسیا نیز با همین امتیاز و تفاضل کمتر در رده دهم قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

اقدام مهم بارسلونا برای خنثی کردن بمب جدایی مسی

 

تگ ها


مثلث هجومی بارسلونا مثلث خط حمله بارسلونا ترکیب بارسلونا مسی سوارز گریزمان اخبار مسی مصدومیت مسی وضعیت مسی اخبار سوارز مصدومیت سوارز آنتوان گریزمان مصدومیت دمبله آنتوان گریزمان لیونل مسی لوییز سوارز بارسلونا لالیگا فوتبال