مکس آلگری در آستانه بازگشت به دنیای مربیگری

بر اساس ادعای منابع ایتالیایی ماسیمیلیانو آلگری مذاکرات جدی خود را با باشگاه رم برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم آغاز کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، ماسیمیلیانو آلگری بعد از پشت سر گذاشتن دوران فوق‌العاده در یوونتوس و پنج قهرمانی پیاپی با این تیم در رقابت های سری آ، در تابستان سال ۲۰۱۹ بیانکونری را ترک کرد و از آن زمان تا به حال هدایت هیچ تیمی را برعهده نگرفته و به نوعی مشغول استراحت بوده است.

در چند ماه اخیر نام سرمربی سابق تیم‌های میلان و یوونتوس که با هر دو تیم سابقه فتح اسکودتو را در کارنامه داشته، در اطراف بسیاری از باشگاه ها از جمله منچستریونایتد و پاری‌سن‌ژرمن شنیده شده است اما حالا به نظر می رسد که او در آستانه هدایت یک تیم ایتالیایی دیگر یعنی رم قرار گرفته است.

بر اساس ادعای منابع ایتالیایی آلگری مذاکرات خود را به شکل رسمی با باشگاه رم آغاز کرده و اصلا بعید نیست که طی روزهای آینده و در صورت اخراج پائولو فونسکا، روی نیمکت این تیم بنشیند. حضور احتمالی آلگری در رم در حالی رخ خواهد داد که این سرمربی در ابتدا تمایل زیادی به قبول این شغل نشان نمی داد اما رفته رفته راضی شد و حالا به نظر می رسد همه چیز در حال نهایی شدن است.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری آ اس رم