مکس آلگری: رونالدو بسیار سریع حرکت می کند/ ترکیب تیم رقابتی است

سرمربی بیانکونری ها پس از دیدار مقابل اسپال گفت: در نیمه اول شرایط سخت تر از نیمه دوم بود که با تغییر شرایط شرایط آسانتر شد ......

سرمربی بیانکونری ها پس از دیدار مقابل اسپال گفت: در نیمه اول شرایط سخت تر از نیمه دوم بود که با تغییر شرایط شرایط آسانتر شد.

به گزارش خبرنگار مدال، مکس آلگری پس از پیروزی مقابل اسپال در کنفرانس خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. الگری گفت:

این بازی ساده نبود، ما در ۱۰ بازی گذشته‌‌ای که پس از تعطیلات فوتبال ملی به میدان رفته بودیم، تنها ۲۰ امتیاز کسب کرده بودیم و نتیجه این دیدار اهمیت داشت.

سرمربی بیانکونری ها افزود: در نیمه‌ اول شرایط سخت‌تر از نیمه‌ی دوم بود که با تغییراتی که در تیم دادیم و تغییرات در نقش داگلاس کاستا پشت سر رونالدو و مانژوکیچ دادیم باعث شدیم شرایط هم در زمانی که صاحب توپ بودیم و هم زمانی که در حال دفاع بودیم، آسان‌تر شود.

وی تاکید کرد: داگلاس کاستا مدت زمان سختی را با توجه به مصدومیت‌ها و دیگر مسائل پشت سر گذاشته بود، اما امروز جدای از تمامی این مسائل، نمایش بسیار خوبی داشت.

سرمربی یووه تصریح کرد: رودریگو بنتانکور بسیار پیشرفت کرده و قدم بزرگی را رو به جلو برداشته است، هرچند نیاز به اندکی پیشرفت در انتخاب پاس صحیح دارد. زمانبندی بسیار مهم است که بتوانید هم‌تیمی‌تان را در شرایط خوبی پیدا کنید و به موقع پاس بدهید.

مکس الگری در ادامه افزود: میرالم پیانیچ و بنتانکور باید تقریبا در خط میانی ایستا می‌بودند، زیرا در غیر این صورت، به اسپال شانس خوبی برای ضدحمله زدن می‌دادیم و ممکن بود نتیجه چیز دیگری شود. هر دو بازیکن در عقب زمین همراه با یک تیم منسجم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

او می گوید: رونالدو بسیار سریع حرکت می‌کند و تصمیم می‌گیرد. او با گوشه‌ی چشمش داگلاس کاستا را دید و پاس را رو به عقب داد. باید همه‌ ما از این نظر پیشرفت کنیم و از قبل راجع به حرکت بعدمان فکر کنیم.

سرمربی یوونتوس عنوان کرد: من به خصوصیات حریفان نگاه می‌کنم، اما تصمیماتم را پیش از هرچیزی، براساس شایستگی و آمادگی ذهنی بازیکنانم می گیرم. گاهی نشستن بر روی نیمکت برای بازیکنان خوب است، خصوصا اگر همیشه در حال بازی باشند و خسته شوند و این تصمیم سرمربی با توجه به شرایط بازی و بازیکنان تیم است.

وی درخصوص انتخاب بازیکنان در بازی گفت: انتخاب ترکیب بسیار رقابتی است. دنیله روگانی مدافع بسیار خوبیست، اما ما پنج مدافع عالی داریم که باید بصورت چرخشی بازی کنند‌. مهدی بن‌عطیه در مقابل میلان بازی کرد، زیرا بازی مناسب شرایط او بود، او باید سانترهای درون محوطه را دفع می‌کرد.

الگری در پایان گفت: ماتوئیدی دیروز به تمرینات بازگشت و نمی توانست ۹۰ دقیقه بازی کند. در چنین لحظاتی کوادرادو بازیکن مهمی خواهد بود. او نباید توجهاتش را نسبت به تیم نادیده بگیرد. دیبالا هم نیاز به استراحت داشت.

تگ ها


یوونتوس سری آ فوتبال