مکس آلگری: ریسک کردن روی رونالدو بی‌معنی است

یوونتوس تا قهرمانی این فصل سری آ فاصله‌ای ندارد و سرمربی تیم از این بابت هیجان زده است...

یوونتوس تا قهرمانی این فصل سری آ فاصله‌ای ندارد و سرمربی تیم از این بابت هیجان زده است

الگری سرمربی موفق یووه در آستانه دیدار با اسپال در هفته سی و دوم سری آ در صورتی که تیمش یک امتیاز کسب کند هشتمین قهرمانی پیاپی را جشن خواهد گرفت.

 

به گزارش مدال، مکس الگری در کنفرانس خبری پیش از دیدار با اسپال پاسخگوی سوالات بود.
سرمربی یوونتوس آماده است با پیروزی برابر اسپال، جشن قهرمانی بگیرند و از این بابت، هیجان زده است.

استراحت دادن به بازیکنان اصلی و بازی دادن به جوانان
باید تمرین امروز را ارزیابی کنم اما فردا خیلی از بازیکنان استراحت خواهند کرد. بازیکنانی هستند که به استراحت نیاز دارند و شاید فردا چند بازیکن جوان فرصت بازی کردن داشته باشند. سبک بازی ماریو مانژوکیچ به گونه ای است که تمام تلاشش را در بازی انجام می‌دهد و بازیکنانی که در فینال جام جهانی به میدان رفته اند، مسئولیت بیشتری دارند. مانژوکیچ و ماتویدی واقعا سال خوبی را سپری کرده اند. از میان نیکولوزی کاویلیا و کوکولو، فردا یک بازیکن به میدان خواهد رفت. ریسک کردن روی رونالدو در بازی فردا بی‌معنی است. این موضوع در رابطه با سایر بازیکنان ما که در بازی‌های ملی به میدان رفته اند نیز صادق است.

 ترکیب تیم مقابل اسپال
برای دیداری که پیش روی ما است، ترکیبی مناسب انتخاب خواهم کرد. مثل همه بازیکنان خط دفاعی، دنیله روگانی خیلی خوب بود و شکی در خصوص کیفیت او ندارم. بونوچی وضعیت خوبی دارد اما ممکن است استراحت کند. از ماتیا پرین درون دروازه استفاده می‌کنیم و کوادرادو هم بازی خواهد کرد. بارتزالی برای بازی با اسپال به فرارا نخواهد آمد اما در آمستردام او همراه ما بود چون مهم بود که آندره آ کنار ما باشد. بارتزالی پس از بازنشستگی می‌تواند عضوی از کادر فنی یوونتوس شود. در بازی برابر آژاکس، درون زمین و روی نیمکت، 5-6 بازیکن جوان داشتیم و این نشان می‌دهد که یوونتوس آینده روشنی دارد.

ابراز خوشحالی برای فتح پنجمین اسکودتو و آماده شدن برای جشن قهرمانی
اسپال در دو بازی خانگی اخیر خود پیروز شده و فردا کار آسانی نداریم اما به سه امتیاز کلیدی نیاز داریم تا قهرمانی خود را قطعی کنیم. فردا روز فوق العاده ای می‌توانیم داشته باشیم چون این روز می‌تواند به جشن قهرمانی هشتمین اسکودتوی متوالی ما تبدیل شود. در آمستردام برابر تیمی که رویارویی با آن سخت است، بازی خوبی انجام دادیم. کسب اسکودتو برایم مایه افتخار خواهد بود. کار کردن در باشگاهی که شما را برای کسب پنج قهرمانی متوالی آماده ساخته، بسیار مهم است.