مکس آلگری و رد پیشنهاد شیخ سلمان

مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس علاقه ای به پذیرفتن پیشنهاد نیوکاسل ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، به نظر می رسد شیخ سلمان عربستانی قصد دارد طی هفته های آتی خرید باشگاه نیوکاسل را نهایی کرده و وارد عرصه تیمداری در بالاترین سطح فوتبال جهان شود. در همین مدت کوتاه نیز شایعات زیادی در مورد حضور ستاره های بزرگ و سرمربیان مشهور در سنت جیمز پارک شنیده شده است.

از مکس آلگری، سرمربی سابق یوونتوس به عنوان یکی از نامزدهای اصلی احراز پست سرمربیگری نیوکاسل نام برده شده، اما یکی از افراد نزدیک به این سرمربی ایتالیایی مدعی شد آلگری علاقه ای به حضور روی نیمکت نوکاسل ندارد و این اخبار تنها شایعاتی است که در رسانه ها منتشر می شود.

مکس آلگری یک سال قبل و بعد از سپری کردن پنج فصل درخشان از یوونتوس جدا شده و در این مدت بیکار بوده است. با توجع به آموختن زبان انگلیسی، اخبار زیادی در مورد احتمال حضور مکس آلگری در لیگ برتر منتشر شده بود، اما در حال حاضر به نظر می رسد تکلیف نیمکت تمام تیم های مطرح برای فصل بعد مشخص بوده و حداقل در تابستان قرار نیست مکس آلگری راهی انگلیس شود. مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی موفق و سابق تاتنهام نیز دیگر گزینه مشهوری بوده که مورد توجه نیوکاسل قرار گرفته است. البته تمامی این تغییر و تحولات در صورتی انجام می گیرد که خرید باشگاه نیوکاسل توسط شیخ سلمان نهایی شود.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری نیوکاسل یوونتوس