مکس آلگری یک گام تا بازگشت به یوونتوس

جانلوکا دی مارتزیو مدتی ش ماسیمیلیانو آلگری بیش از هر زمان دیگری به یوونتوس نزدیک شده است....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در این فصل نتوانست با سرمربی جوان خود یعنی آندره‌آ پیرلو نتایج خوبی کسب کند. اگرچه آنها نهایتاً سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کردند و در کوپا ایتالیا نیز به قهرمانی رسیدند اما انتظارات از تیم پرستاره یووه بیش از اینها بود.

با توجه به اتفاقات رخ داده در فصلی که گذشت باید جدایی آندره آ پیرلو از یوونتوس را قطعی تلقی کرد و در این بین شایعات زیادی در رابطه با سرمربی بعدی بیانکونری به گوش می رسد.

در ابتدا گفته شد که در صورت جدایی زین الدین زیدان از رئال مادرید این سرمربی فرانسوی گزینه اصلی یوونتوس برای بر عهده گرفتن هدایت این تیم خواهد بود. در این بین از احتمال حضور جنارو گتوزو  روی نیمکت یووه نیز صحبت شد اما او نیز اخیرا به عنوان سرمربی جدید فیورنتینا انتخاب شد.

اما طی ساعات گذشته اتفاقاتی در فوتبال ایتالیا رخ داده که به نظر می رسد باعث شده ماسیمیلیانو آلگری بیش از هر زمان دیگری به بازگشت به تورین نزدیک تر شده باشد. در همین راستا جانلوکا دی مارتزیو خبرنگار مطرح ایتالیایی نیز این مساله را تایید و اعلام کرده که آلگری حالا بیش از هر زمان دیگری به یوونتوس نزدیک شده است.

تگ ها


آندره آ پیرلو ماسیمیلیانو آلگری یوونتوس