مک درموت چه می گوید؟

پس از این مصاحبه جنجالی میک مکدرموت تنی چند از دوستان و همبازیان حمید استیلی علیه مربی تیم ملی موضع گرفته و حرفهایی زدند ......

پس از این مصاحبه جنجالی میک مک‌درموت تنی چند از دوستان و همبازیان حمید استیلی علیه مربی تیم ملی موضع گرفته و حرف‌هایی زدند.

به گزارش مدال، به تازگی میک مک‌درموت در اظهار نظری عجیب خطاب به حمید استیلی گفت: «اگر شما به دنبال استفاده از خرس برای سیرک هستید بهتر است خرس‌هایی که در میانمار جا گذاشته اید را استفاده کنید.»
جالب آنکه اغلب دوستان و حتی اهالی رسانه متوجه منظور میک مک‌درموت نشدند، اما مقصود دستیار کارلوس کی‌روش از خرس‌های میانمار چیست؟
به نظر می‌رسد اشاره مک‌درموت به بازی‌های آسیایی جاکارتاست. ایران و عربستان از دو بازی نخست خود در این رقابت‌ها ۴ امتیاز به دست آورده بودند و تقریباً صعود خود از گروه شش را به مرحله بعد قطعی کرده بودند. در روز آخر امید‌های ما باید به مصاف میانمار می‌رفتند و عربستان هم رودرروی کره‌شمالی قرار می‌گرفت. قبل از شروع دو مسابقه که همزمان هم برگزار می‌شد عربستان به خاطر اخطار‌های کمتر صدرنشین بود و ما دوم جدول بودیم. با این حال نحوه قرارگیری تیم‌ها به گونه‌ای بود که تیم صدرنشین باید در مرحله بعد به مصاف کره‌جنوبی می‌رفت و به همین دلیل نه ایران و نه عربستان نمی‌خواستند به این تیم قدرتمند بخورند!
همین مسئله باعث شد دو تیم ایران و عربستان علاقه‌ای به اول شدن در گروه خود نداشته باشند. این دو تیم نه تنها ترکیب اصلی‌شان را تغییر دادند بلکه جوانان خودشان را با نیت باخت به میدان فرستادند.

تگ ها


فوتبال