مک‌گرگور: بی‌صبرانه منتظر تکرار مبارزه هستم

کانر مکگرگورکه در مبارزهی پرحاشیهی UFC 229 در لاسوگاس از حبیب نورماگومدوف شکست سنگینی خورده اعلام کرد مایل است در یک مبارزهی دوباره به مصاف او برود ......

کانر مکگرگورکه در مبارزهی پرحاشیهی UFC 229 در لاسوگاس از حبیب نورماگومدوف شکست سنگینی خورده اعلام کرد مایل است در یک مبارزهی دوباره به مصاف او برود ...

کانر مک‌گرگور که در مبارزه‌ی پرحاشیه‌ی UFC 229 در لاس‌وگاس از حبیب نورماگومدوف شکست سنگینی خورده اعلام کرد مایل است در یک مبارزه‌ی دوباره به مصاف او برود.

به گزارش مدال، بعد از شکست سنگین مک‌گرگور در مبارزه برای تعیین قهرمان دسته‌ی سبک‌وزن UFC که در استادیوم تی‌موبایل شهر لاس‌وگاس برگزار می‌شد، عصبانیت نورماگومدوف و بیرون پریدن او از رینگ و درگیری‌ها و اتفاق‌های عجیبی که بعد از آن اتفاق افتاد، تعیین تکلیف قهرمانی را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. تا جایی که دانا وایت، رئیس UFC از حواشی بعد از پایان این مبارزه با عنوان رسوایی یاد کرد.

نیروهای امنیتی بلافاصله وارد عمل شده و آرامش را به استادیوم برگرداندند. سه نفر از اعضای تیم حبیب توسط پلیس دستگیر شدند اما مک‌گرگور علیه آنها شکایت نکرد تا در نهایت از بازداشتگاه موقت آزاد شوند. مک‌گرگور که نتوانسته بود در کنفرانس خبری از پیش تعیین‌شده‌ی بعد از مبارزه شرکت کند، برای اعلام موضع از توییتر استفاده کرد و نوشت:" مبارزه‌ی خوبی بود. بی‌صبرانه منتظر تکرارش هستم".

  مک‌گرگور سپس در اینستاگرام با انتشار پستی نوشت:" من برمی‌گردم" تا همه‌ی ادعاها درباره‌ی بازنشسته شدن خود را تکذیب کند.

تنش بین ماگومدوف و مک‌گرگور از مدتی پیش بالا بوده. مک‌گرگور در یک سال گذشته بارها به رزمی‌کار روس توهین‌های شخصی کرده بود. یک بار هم درحالیکه حبیب به همراه چند رزمی‌کار دیگر سوار اتوبوس بود، مک‌گرگور یک چهارپایه‌ی فلزی را به طرف پنجره‌ی اتوبوس پرتاب کرد که به زخمی شدن دو رزمی‌کار منجر شد.

ماگومدوف پس از مبارزه‌ی جنجالی لاس‌وگاس به خبرنگاران گفت:" او به مذهب، کشور و پدر من توهین کرد. چرا همه فقط از بیرون پریدن من از رینگ صحبت می‌کنند؟ پدرم به من یاد داده که به دیگران احترام بگذارم. کانر در آن ماجرای اتوبوس چیزی نمانده بود دو نفر را بکشد".

تگ ها


مبارزه مک‌گرگور حبیب