مگوایر: سخت ترین حریف مان، خودمان هستیم

هری مگوایر، مدافع منچستریونایتد، معتقد است که این تیم برای بازگشت به اوج، باید از نظر ذهنی قوی باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این مدافع ملی پوش انگلیسی در تابستان سال قبل با انتقالی ۹۹ میلیون دلاری از لسترسیتی به منچستریونایتد پیوست و قراردادی ۶ ساله با این باشگاه امضا کرد. مگوایر زوج بسیار خوبی با ویکتور لیندلوف تشکیل کرد و کمک کرد تا شیاطین سرخ پیش از توقف بازی ها به دلیل شیوع کرونا، در ۱۱ دیدار پیاپی بدون شکست بماند.

این تیم در لیگ برتر از شانس قرار گرفتن در جمع چهار تیم اول برخوردار بود و در لیگ اروپا و جام حذفی نیز در مراحل پایانی حضور داشت و مگوایر معتقد است که علی رغم شروع نه چندان خوب فصل، منچستریونایتد در سال ۲۰۲۰ نشانه های خوبی از پیشرفت نشان داد.

او به تلویزیون اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:" به عنوان بازیکن منچستریونایتد، احتمالا سخت ترین حریف مان، خودمان هستیم. می توانم بگویم که در مقاطعی از این فصل، به عنوان یک تیم، نتوانستیم خیلی باثبات باشیم. نه فقط به خاطر در یک بازی، که در چندین دیدار.

زمان هایی هم بود که در بازی هایی خیلی خوب کار کردیم اما سپس کمی لغزیدیم و تنبیه شدیم. بنابراین می توانم بگویم که سخت ترین حریفان مان خودمان هستیم. ما نیاز داریم که از نظر ذهنی قوی باشیم.

ما تیمی جوان هستیم اما واقعا نمی خواهیم از این به عنوان بهانه استفاده کنیم. ما می خواهیم جوان باشیم اما پخته بازی کنیم. این دقیقا چیزی که بود که در هفته آخر به آن رسیده بودیم. من به این دلیل به منچستریونایتد آمدم که می خواستم جام ببرم. وقتی بعدا به دوران حضورم در منچستریونایتد نگاه می کنم، می خواهم چند جام در ویترینم داشته باشم."

بیشتر بخوانید:

یونایتد بازیکنان خارجی‌اش‌ را فراخواند

مورینیو می‌خواست آلفونسو دیویس را به یونایتد ببرد

 

 

تگ ها


فوتبال جهان هری مگوایر منچستر یونایتد فوتبال