مگوایر: نسبت به اوایل یورو خیلی فرق کرده ایم

هری مگوایر، مدافع تیم ملی انگلیس، معتقد است که آنها کار دشواری مقابل دانمارک پیش رو خواهند داشت....

به گزارش "ورزش سه"، همانطور که پیش از شروع رقابت‌های یورو نیز انتظار می رفت، تیم ملی انگلیس در قامت یک مدعی ظاهر شده و چهارشنبه شب در مسابقه نیمه نهایی به مصاف دانمارک خواهد رفت؛ سه شیرها در صورت پیروزی در این بازی مسابقه فینال را با برنده دیدار حساس ایتالیا و اسپانیا برگزار خواهند کرد.

هری مگوایر، مدافع تیم ملی انگلیس، پیش از دیدار برابر دانمارک گفت: "اول و مهمتر از همه اینکه افکار ما با کریستین اریکسن و بهبودی او بوده است و در واقع همه ما پشتیبان او هستیم. دانمارک تیم خوبی است و سالهاست این موضوع را ثابت کرده اند. ما می‌دانیم که آنها تیمی قدرتمند هستند که بازیکنان با تجربه زیادی دارند."

مگوایر در ادامه گفت: "شکست خوردن در نیمه نهایی جام جهانی لطمه زیادی به ما وارد کرد بنابراین باید اطمینان حاصل کنیم که وقتی چهارشنبه شب فرا می رسد احساس بهتری نسبت به آن مسابقه برابر کرواسی داشته باشیم. ما احساس می‌کنیم که پیشرفت کرده‌ایم و در طول مسابقات این مسئله را دیده اید. از اولین مسابقه تا دیدار برابر اوکراین تفاوت‌های زیادی وجود داشته است."

تقابل با هم تیمی سابق یعنی کسپر اشمایکل: "در چند سال گذشته سطح او بسیار چشمگیر بوده است. او به خوبی خودش را در داخل و خارج از زمین کنترل می کند و من هر از گاهی با وی صحبت می کنم. او یک بازیکن عالی و رهبری فوق العاده است."

تگ ها


تیم ملی دانمارک کسپر اشمایکل یورو ۲۰۲۰ تیم ملی انگلیس هری مگوایر