مگوایر، هدف جدید گلر اورتون بعد از فن دایک(عکس)

جردن پیکفورد در مسابقه امروز اورتون و منچستریونایتد می توانست باعث مصدومیت هری مگوایر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، چندی پیش و در دقایق ابتدایی دربی مرسی ساید بود که در یک کش و قوس درون محوطه جریمه اورتون برخورد سفت و سختی بین جردن پیکفورد و ویرژیل فن دایک به وجود آمد؛ اتفاقی که باعث شد مدافع هلندی لیورپول بعد از احساس درد فراوان زمین مسابقه را ترک کند. همچنین چند روز پس از بازی مشخص شد که مهره کلیدی تیم یورگن کلوپ چند ماه از میادین دور خواهد بود.

بعد از حرکت خشن جردن پیکفورد این گلر ملی‌پوش انگلیسی با انتقادات فراوانی روبرو شد و بسیاری حرکت او را غیر ضروری تلقی کردند. با این حال  این دروازه بان در بازی امروز تیمش مقابل منچستریونایتد این حرکت را به نحوی دیگر تکرار کرد.

در یک کش و قوس درون محوطه جریمه اورتون هری مگوایر قصد داشت صاحب توپ شود و دروازه خالی حریف را باز کند اما جردن پیکفورد پای خود را بیش از حد بالا آورد و ضربه محکمی را به شکم مدافع منچستریونایتد وارد کرد؛ ضربه ای که حتی می‌توانست باعث مصدومیت شدید مگوایر شود اما با این حال مدافع انگلیسی با اقبال بلندی روبرو بود و بازی را ادامه داد. همچنین داور نیز هیچ واکنشی به این صحنه نشان نداد.

پیکفورد در حالی دیشب با انجام این حرکت خشن روی مگوایر بار دیگر مورد توجه قرار گرفت که تا همین دیروز همچنان به دلیل تکل وحشتناک روی پای ویرژیل فن دایک که به مصدومیت طولانی مدت او منجر شده بود هدف تندترین انتقادها از سوی لیورپولی ها و دیگران قرار داشت. 

بیشتر ببینید:

اریک کانتونا ستاره جنجالی و سابق منچستر یونایتد/ ویدیو

خلاصه بازی چلسی 4 - شفیلدیونایتد 1 (گزارش اختصاصی)

 

 

تگ ها


ویرجیل فن دایک اورتون فوتبال جهانی هری مگوایر جوردن پیکفورد منچستر یونایتد لیورپول فوتبال