میاتوویچ: رئال باید امشب نتیجه خوبی بگیرد

میاتوویچ اعتقاد دارد اگر بازیکنان رئال در فرم مناسب خود باشند این تیم می‌تواند بارسا را شکست دهد....

میاتوویچ: رئال باید امشب نتیجه خوبی بگیرد

پدراگ میاتوویچ، مهاجم سابق تیم رئال در آستانه بازی ال‌کلاسیکو بین رئال و بارسا به بیان جدیدترین نظراتش پرداخت.

میاتوویچ در مورد وازکر گفت: او بازی می کند تا آلبا را مهار کند. او به دفاع در سمت چپ کمک می کند. وینیسیوس خوب بازی می کند و بیل مشکلاتی داشته است. اگر بیل بازی کند آخرین فرصتش را خواهد داشت. همه از دستش عصبانی هستیم. وینیسیوس امیدبخش است و در برنابئو بهتر بازی می کند."

او درباره ال‌کلاسیکو گفت: این بازی رفت و برگشتی خواهد بود. رئال باید امشب نتیجه خوبی بگیرد و منتظر بازی برگشت باشد. البته حتی با کسب نتیجه خوب هم صعود قطعی نخواهد بود. مسی بازیکن خیلی مهمی است و همه این را می دانند. اگر آماده باشد فیکس می شود و اگر آماده نباشد روی نیمکت می ماند. او بازیکن باتجربه‌ایست و ریسک نخواهد کرد. ما بازیهای مهم و تاثیرگذار زیادی در کوپا، چمپیونزلیگ و لالیگا داریم. رئال همه تلاش خود را خواهد داشت. اگر مودریچ، راموس و بنزما آنها آماده باشند رئال آماده است هر چند که به بقیه هم نیاز است. بازی امشب آزمون بزرگی خواهد بود.

میاتوویچ در پایان گفت: بارسایی‌ها روی دور هستند. تیم منسجمی دارند. شاید در دفاع به ما فضا بدهند. قوای هجومی فوق العاده ای دارند. در پنج دقیقه می توانند سه گل بزنند. صدرنشین لالیگا هستند. تیمی هستند که همه تلاششان را برای بردن انجام می دهند. بازی مهمی داریم.

تگ ها


ال کلاسیکو بارسلونا رئال وایادولید لالیگا فوتبال