میثاقیان: بازیکنانم با تمام وجود جنگیدند

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل ذوب آهن ابراز رضایت کرد ......

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل ذوب آهن ابراز رضایت کرد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ازمشهد، اکبر میثاقیان پس از تساوی 2 - 2 تیمش مقابل ذوب آهن اظهار داشت: واقعاً این بازی بیشتر از بازی آخرمان مقابل پرسپولیس به ما فشار آورد. ذوب آهن یکی از بهترین باشگاه های ایران است و به نظرم یکی از مدعیان قهرمانی است. بچه های ما امروز غیرت کردند و با تمام وجود جنگیدند.

وی در مورد داوری دیدار سیاه جامگان - ذوب آهن خاطر نشان کرد: من نمی توانم راجع به داوری صحبت کنم، چون من مربی هستم نه داور. داور اگر بخواهد اشتباه کند نباید حتماً پنالتی بگیرد. او حتی با گرفتن یک خطای کوچک در وسط زمین هم می تواند بازی را تغییر دهد. برای ما که تیم جوانی داریم این باعث به وجود آمدن مشکل می شود. به طور کلی داور قضاوت بدی انجام نداد. امروز هفته نخست بازی ها بود و همان طور که ما آماده نبودیم شاید داور هم خیلی آماده نبود. تیم ما در این فصل به امید خدا برعکس فصل گذشته نتایج خوبی خواهد گرفت و هواداران هم باید به ورزشگاه بیایند و از تیم جوان ما حمایت کنند.

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد درباره شایعاتی که پیرامون تغییر مکان بازی این تیم مقابل ذوب آهن مطرح بود، تصریح کرد: من مربی هستم و نمی توانم در این مورد صحبت کنم.

میثاقیان  در پاسخ به این پرسش که آیا این شایعات روی بازیکنان جوان او تأثیر داشته است یا خیر، عنوان کرد: خیر، روی بازیکنان ما هیچ تأثیری نداشت. شاید روی بازیکنان حریف که از مسافت طولانی آمده بودند، تأثیر منفی گذاشته باشد. این ورزشگاه هم شرایط بدی نداشت.

وی در ادامه با تمجید از وضعیت ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد، گفت: ورزشگاه امام رضا (ع) یکی از زیباترین استادیوم های دنیاست. من خیلی از ورزشگاه های دنیا را دیده ام، اما به نظرم این ورزشگاه یکی از بهترین آنهاست. اگر بازی های تیم ما آنجا برگزار شود به نفع مان خواهد بود و هواداران بیشتری خواهند آمد و ما هم نتیجه بهتری خواهیم گرفت.

تگ ها


اخبار روز فوتبال