میثاقیان: سیاه‌جامگان سالی متفاوت را تجربه خواهد کرد

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: باید برای موفقیت در لیگ تلاش کنیم زیرا پتانسیل خوبی داریم اما معتقدم که اسم ها در زمین بازی نمی کنند و باید نتایجی متفاوت با دو فصل گذشته کسب کنیم ......

سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان گفت: باید برای موفقیت در لیگ تلاش کنیم زیرا پتانسیل خوبی داریم اما معتقدم که اسم ها در زمین بازی نمی کنند و باید نتایجی متفاوت با دو فصل گذشته کسب کنیم.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، اکبر میثاقیان در خصوص اردوی تیمش در کشور ترکیه اظهار کرد: خوشبختانه از نظر مهره ای مشکلی نداشتیم و جز کیوان امرایی همه بازیکنان در این اردو همراه مان بودند. کمپی هم که مدیران تیم در نظر گرفته بودند کمپ کاملی بود و بچه ها به شرایط ایده آل رسیدند.

وی در خصوص بازی های تدارکاتی تیمش در ترکیه افزود: همیشه به بازیکنانم گفته ام اکبر میثاقیان، هم جلوی افغانستان باید برنده باشد هم جلوی برزیل. بنابر این باخت مقابل گسترش کمی من را اذیت کرد، در عین حالی که بعد از طی ۴ساعت مسافت به استادیوم رسیدیم و کلی خسته بودیم. اما همین بازی ها به شناخت بیشتر بازیکنان کمک کرد.

میثاقیان در خصوص شرایط لیگ برتر گفت: شرایط لیگ متفاوت است. در لیگ با همه جنگ داریم. باید دعوا کنیم تا پیروز باشیم. سیاه جامگان نیامده که برای ماندن دست و پا بزند. باید همه بازی ها را ببریم تا آن موقع در لیگ هم خوش بگذرد.

سرمربی تیم سیاه جامگان در رابطه با خریدهایش در فصل نقل و انتقالات افزود: بالاخره در بازار نقل و انتقالات دست تیمی جلو است که پول نقد توی جیبش باشد. باید تلاش کنیم تا در نهایت جزو بالانشینان لیگ باشیم. ضمن اینکه یک مدافع کروات – آلمانی به جمع ما اضافه می شود که رزومه خیلی قوی و خوبی دارد. اگر اشتباه نکنم با این بازیکن لیست بزرگسال ما پر خواهد شد. لیست زیر ۲۳ساله های ما هنوز جا دارد که گزیده انتخاب می کنیم.

میثاقیان در رابطه با اینکه جزو مربیانی قلمداد می شود که همواره به جوانان میدان داده، تصریح کرد: به هر حال تلفیق این هاست که تیم را می سازد. الان اگر در میانه زمین حسین بادامکی نباشد می توانم بازوبند کاپیتانی را به یک جوان تازه بازی کرده بدهم؟ قطعا نه، بنابر این من به هردو طرف ماجرا اعتقاد دارم.

وی با اشاره به اردوی تیمش در تهران افزود: یک اردوی ۵روزه در تهران خواهیم داشت که با ۳تیم بازی دوستانه برگزار می کنیم. بعد از آن اگر قسمت شد در «جام شهدا» شرکت خواهیم کرد وگرنه راهی مشهد می شویم تا با قدرت در هفته ابتدایی لیگ به میدان برویم.

میثاقیان در رابطه با شرایط مالی سیاه جامگان تاکید کرد: فعلا که همه چیز خوب ست و امیدوارم بهتر شود. درصد خوبی از قرارداد بازیکنان پرداخت شده و بخشی از مطالبات فصل قبل آن ها هم واریز شده است. امیدوارم در ادامه راه مسئولان استان هم پا پیش بگذارند تا به مشکل مالی نخوریم.

وي در پايان در خصوص قرعه کشی لیگ برتر هفدهم افزود: لیگ از اسمش مشخص است که تمامی تیم ها با یکدیگر بازی می کنند و مثل جام حذفی نیست که یک قرعه سرنوشت تیمی را به کل عوض کند. روی قرعه کشی از ابتدا هم حساس نبودیم و از قرعه پیش آمده رضایت داریم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال