میثاقیان: کل تیم‌مان به ارزش یک بازیکن گل‌گهر است!

سرمربی شهر خودرو از نمایش شاگردانش ابراز رضایت کرد اما معتقد بود که تیمش امروز می‌توانست پیروز از زمین مسابقه خارج شود....

به گزارش "ورزش سه" در شرایطی که مشهدی‌ها امروز گل اول را مقابل گل‌گهر به ثمر رساندند اما در ادامه، کامبک این تیم سیرجانی باعث شد تا بازهم اولین پیروزی شاگردان میثاقیان در فصل جدید به ثبت نرسد و آن‌ها دست خالی میدان مسابقه را ترک کنند؛ اکبر میثاقیان بعد از اتمام بازی، در کنفرانس خبری حاضر شد و در جمع اصحاب رسانه درباره بازی امروز گفت: بد بازی نکردیم و شانس‌های گلزنی زیادی داشتیم؛ بازیکنان ما بعد از زدن گل اول فکر کردند بازی تمام شده است.

او با اشاره به تفاوت‌های دو تیم گفت: دستمزد یک بازیکن آنها هزینه یک سال باشگاه ما است؛ اگر گل دوم را عکاشه می‌زدیم شاید ۲-۱ می‌بردیم اما به هر حال فوتبال بود و تیم گل‌گهر با تجربه‌تر بود و بازی را برد.

میثاقیان در واکنش به سوال خبرنگاری درباره این‌که شکست امروز، شکست تلخی بود، گفت: همه شکست‌ها تلخ است؛ این اولین باخت من نبود، تا الان هزار بازی را بردم و باختم. تلخ است چون ما شانس داشتیم بازی را ببریم. از لحاظ روحی و روانی روی تیم ما تحت فشار است و بعد از گل هم عقب‌نشینی کردیم.

سرمربی شهر خودرو با تمجید از عملکرد شاگردانش گفت: این تلاش نشانه تیم ماست؛ چه من باشم و چه نباشم، شهر خودرو جزو ۱۰ تیم اول جدول خواهد بود و در لیگ برتر خواهد ماند.

اکبر میثاقیان با درخواست دوباره برای دوست و آشتی در استان توضیح داد: اگر کمک کنند تیم مشهد بیاید وضعیت بهتر می‌شود؛ من آمدم که کمک کنم، اگر نمی‌آمدم شما می‌دانید که بازی دوم هم انجام نمی‌شد و من بچه‌ها را آوردم. الان هم در لیگ هستیم و اتفاق خاصی نیفتاده است.

میثاقیان با عذرخواهی از هواداران شهر خودرو گفت: این بازی را می‌بردیم مثل این بود که تمام لیگ را برده بودیم؛ گل‌گهر، سپاهان را برده بود. من تسلیم هستم و از هواداران عذر می‌خواهم. باید امروز بازی را می‌بردیم تا لبخند روی لب هواداران باشد.

تگ ها


اکبر میثاقیان