میثاقی: شاخ‌های اینستاگرام این روزها فوتبالی‌ها هستند!

مجری برنامه فوتبال برتر در اظهارات برخی افراد رسانه‌ای و پیشکسوتان فوتبال درباره قهرمانی پرسپولیس واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از کنایه تند احمدی مجری برنامه صبحگاهی شبکه یک سیما به قهرمانی تیم پرسپولیس و اتفاقات جنجالی میان پیشکسوتان سرخابی در هفته گذشته که در آن چهارمین قهرمانی متوالی سرخپوشان پایتخت در لیگ برتر رخ داد، محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر نیز با اشاره به اتفاقات متفاوت در فوتبال دنیا، واکنشی به این حواشی داشت.

میثاقی در برنامه امشب فوتبال برتر درباره حواشی پیش آمده گفت: در فوتبال دنیا وقتی یک باشگاه زودتر قهرمان می‌شود، باشگاه‌های دیگر تبریک می‌گویند و برای آن تونل قهرمانی می‌زنند و سعی در ساخت فضای مثبت و خوب دارند اما متاسفانه در فوتبال ما این اتفاقات نیست و همیشه سعی بر این است که قهرمانی اتفاق افتاده را کم ارزش کنند و این برای همه باشگاه ها در ایران رخ می‌دهد. باید به این مسئله برسیم که هر تیمی قهرمان می‌شود، بتوانیم خوب برخورد میثاقیداشته باشیم چرا که چند روز بعد شاید آن اتفاق برای خودمان بیفتد.

وی در ادامه واکنش خود به حواشی قهرمانی پرسپولیس گفت: متاسفانه این رفتار را در فوتبال‌مان می‌بینیم؛ نه بین مربیان، نه بین بازیکنان و نه حتی بین اصحاب رسانه که متاسفانه به جای این‌که احترام به تیم مقابل و باشگاه رقیب را آموزش بدهیم، در حال تخریب و کوچک کردن باشگاه‌ها هستیم که واقعا رویکرد زشت و عجیبی است. شاید بسیاری از این مباحث، برای دیده شدن و وایرال شدن در فضای مجازی باشد و این مسئله به یک یا دو نفر محدود نمی‌شود بلکه پیشکسوتان، مربیان، اصحاب رسانه و ... را شامل می‌شود. متاسفانه شاخ اینستاگرام این روزها فوتبالی در حال ایجاد شدن است و این شاخ شدن با توهین و تخریب همراه است و وقتی واکنش‌ها را در فضای مجازی می‌بینیم، واقعا متعجب و شوکه می‌شویم که این چنین ادبیاتی چرا واقعا باید به کار گرفته شود چرا که این پیشکسوت می‌خواهد به بازیکنان نسل جدید آموزش بدهد و با رویکرد مشخص است اتفاقات خوبی رخ نخواهد داد.

تگ ها


شبکه سه صدا و سیما محمدحسین میثاقی