میثم حسینی: تساوی عادلانه بود/ سیاه‌جامگان آینده خوبی خواهد داشت

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر،مدافع پیشین پرسپولیس گفت: نتیجه عادلانه بود و هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری مهر،  مدافع پیشین پرسپولیس گفت: نتیجه عادلانه بود و هر دو تیم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
میثم حسینی در خصوص دیدار دو تیم پرسپولیس و سیاه جامگان مشهد گفت: هر تیم یک نیمه را از آن خود کرد، پرسپولیس نیمه اول را در اختیار داشت و سیاه جامگان در نیمه دوم بازی را در اختیار گرفت. پرسپولیس می توانست در نیمه اول به یک گل دیگر هم دست پیدا کند اما بی دقتی مهاجمان این تیم موقعیت صددرصد را از پرسپولیس گرفت. آنها اگرچه دو گل زدند اما داور آفساید تشخیص داد و این تیم با یک گل به رختکن رفت.
وی تاکید کرد: در نیمه دوم کاملا بازی در اختیار سیاه جامگان بود، بازیکنان این تیم اگرچه جوان و کم تجربه بودند اما یک پرس را در زمین پرسپولیس انجام داده و اجازه گلزنی به مهاجم قرمزپوش را ندادند.
مدافع پیشین پرسپولیس گفت: در دقایق پایانی پرسپولیس فکر می کرد بازی را با یک گل به پایان رسانده و پاس دادن های مکرر به بیرانوند باعث شد این تیم به عقب بشیند و همین مساله یکی از علت های زدن گل تساوی سیاه جامگان به پرسپولیس شد.
حسینی در خصوص وضعیت خود نیز گفت: به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده و در حال تمرینات انفرادی هستم تا بتوانم با آمادگی کامل بازگردم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با تیمی قرار داری یا خیر گفت: فعلا بازیکن آزاد هستم اما چند پیشنهاد دارم که به زودی به یکی از آنها پاسخ خواهم داد.
مدافع پیشین پرسپولیس در پایان گفت: درست است که هواداران با ناراحتی ورزشگاه را ترک کردند اما فکر می کنم یک بازی جذاب را از دو تیم شاهد بودند.
 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال