میثم مجیدی: کارهای بزرگی انجام می‌دهیم

کاپیتان آلومینیوم اراک از هواداران این تیم تقاضا دارد تا بیشتر حمایتشان کنند و این قول را می دهد که در آینده آلومینیوم همان چیزی خواهد شد که طرفدارانش دوست دارند....

به گزارش "ورزش سه"، آلومینیوم در هفته سوم از رقابت‌های لیگ برتر به نتیجه تساوی دست پیدا کرد و اکنون در رتبه پانزدهم جدول قرار دارد،میثم مجیدی در خصوص تساوی  آلومینیوم مقابل مس رفسنجان گفت: بازی خیلی سنگینی را پشت سر گذاشتیم چون در چند روز گذشته در اراک بارندگی زیاد شده بود و زمین حالت عادی خود را نداشت . ما دنبال این بودیم که سه امتیاز را کسب کنیم ، موقعیت‌هایی هم داشتیم که متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و بازی به تساوی ختم شد. امیدوارم در هفته‌های آینده عملکرد بهتری نشان دهیم و نتایج خوبی بگیریم.


او در خصوص این که مشکل اصلی آلومینیوم برای نبردن چیست ادامه داد: مشکل خاصی نیست. در هر حال سال اولی است که این تیم به لیگ برتر آمده و بازیکنان  جدیدی اضافه شده‌اند. تا  با همدیگر هماهنگ شویم کمی زمان می‌برد ، آقای خطیبی و کادر فنی همه تلاششان را می کنند تا زودتر به هماهنگی لازم برسیم، کادرفنی، من و همه بازیکنان دیگر به آلومینیوم اراک ایمان داریم و می توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم.


 بازیکن آلومینیوم در خصوص دیدار با فولاد خوزستان اضافه کرد  : فولاد یکی از تیم‌های خوب لیگ ایران است و چند  سال است جزو مدعیان است مطمئنا ما هم  تیم دست و پا بسته ای نیستیم و با تمام  قوا به   اهواز می رویم تا امتیاز کسب کنیم، فکر می‌کنم بازی خیلی خوبی را شاهد باشیم چون هم فولاد تیم خوبی است و هم این که تیم ما انگیزه کافی را دارد.


مجیدی در پایان صحبت‌هایش با درخواست از هواداران آلومینیوم اراک افزود : از هواداران می‌خواهم کمی صبور باشند به هر حال این تیم امسال به لیگ برتر آمده و نیاز به حمایت آنها دارد و  حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشتیم ، تیمی که سال اول به لیگ برتر می آید  فشار زیادی رویش است چون تجربه کافی را ندار،د مطمئن باشید این تیم به زودی همان تیمی شود که هواداران دوست دارند.

تگ ها


میثم مجیدی آلومینیوم اراک