میداوودی: استقلالی‌ها از حمایت استراماچونی پشیمان نمی‌شوند

میلاد میداوودی هافبک سابق استقلال می گوید باید همه هواداران از تیم استقلال و استراماچونی حمایت کنند تا تیم از وضعیت کنونی خارج شود....

میلاد میداوودی هافبک سابق استقلال می گوید باید همه هواداران از تیم استقلال و استراماچونی حمایت کنند تا تیم از وضعیت کنونی خارج شود.

به گزارش مدال، تیم فوتبال استقلال در هفته پنجم رقابت ها برابر ذوب آهن و در حالیکه تا دقیقه 90 از حریف پیش بود، به تساوی رسید تا همچنان تیم استراماچونی طعم برد را نچشد.

میداوودی که به عنوان کمک مربی در کنار سیاوش اکبرپور سرمربی تیم شهرداری بم حضور دارد، درباره استقلال و عملکرد استراماچونی گفت: درست است که دربی را باختیم اما فوتبال بدی بازی نکردیم و روی یک اتفاق شکست خوردیم. در بازی با ذوب آهن نیز تیم خوب بازی کرد و اگر چند دقیقه دوام می آوردند سه امتیاز برای استقلال بود اما این استرس و فشاری که روی تیم است، باعث می شود تا تمرکز در لحظات پایانی از بین برود، گل هایی که استقلال خورده را بررسی کنید، همه در دقایق پایانی بوده و نشان می دهد مشکل تمرکز است.

وی در ادامه گفت: اولین سال است که وارد دنیای مربی گری شده ام و در همین دو بازی فهمیدم که چقدر مربی گری سخت است و باید تلاش بسیاری انجام داد تا یک تیم هماهنگ شود و نتیجه بگیرد. به نظر من هواداران استقلال باید از آقای استراماچونی حمایت کنند و از این مورد پشیمان نمی شوند. تیم ما تغییرات زیادی داشته و هر سال بازیکنان خوبی می روند و بازیکنانی که می آیند نیاز به زمان برای هماهنگی دارند، امیدوارم که استقلال در بازی های پیش رو چه جام حذفی و چه لیگ برد کسب کند و از وضعیت کنونی خارج شود.

اخبار مرتبط:

تذکیب خبر محرومیت تبریزی توسط باشگاه استقلال

تگ ها


میلاد میداوودی آندره آ استراماچونی استقلال ایران فوتبال