میداوودی: می‌خواهم سرمربی خوبی در آینده شوم

بازیکن سابق استقلال که یکی از منتقدان اصلی این تیم محسوب می‌شد، مدعی است علیرغم میل باطنی‌اش برای رویای حضور روی نیمکت آبی‌پوشان منطقی با این موضوع برخورد می‌کند و هنوز شایستگی آن را به دست نیاورده است....

به گزارش “ورزش سه”، میلاد میداوودی که روزگاری جزو ستاره‌های استقلال محسوب می‌شد در ادامه با مصدومیت تلخی که در جدال با ملوان گریبانش را گرفت عمر فوتبالی‌اش زود به پایان رسید. او که در دوره مربیگری محمود فکری یکی از منتقدان این تیم محسوب می‌شد، اکنون دوره‌های مربیگری را پشت سر می‌گذارد و ابراز امیدواری می‌کند در سال‌های آتی شانس مربیگری در تیم محبوبش را به دست بیاورد.

وی در‌ ابتدای صحبت‌هایش درباره سالی که گذشت اینطور می‌گوید: برای من هم مانند خیلی از مردم ایران و جهان خوب نبود. به هر ترتیب ویروس کرونا زندگی همه را تحت تاثیر قرار داده و من هم به عنوان یک شهروند ایرانی از این مشکلات ضربه خورده‌ام. امیدوارم این ویروس هر چه زودتر نابود شود تا مردم راحت بتوانند زندگی کنند. امیدوارم همه واکسینه شوند تا آمار مرگ‌ومیرها کاهش پیدا کند. هیچکس فکر نمی‌کرد این اندازه کرونا اذیت کننده باشد.

میداوودی با اشاره به اینکه اکنون مشغول پشت سر گذاشتن دوره‌های مربیگری برای تحقق رویای خود در آینده است می‌گوید: پیگیر کلاس‌های مربیگری هستیم و به امید خدا فصل بعدی کلاس‌های مربیگری ما تمام می‌شود تا بتوانم مدرک مربیگری B را دریافت کنم.

میداوودی در ادامه ابراز امیدواری می‌کند بتواند در آینده در این مسیر موفق باشد: دوست دارم یک مربی خوب باشم و سعی دارم تجاربی که طی این سال‌ها کسب کردیم را در کنار آموزش‌هایی که در این کلاس‌ها دیدیم را به یک نوعی در آینده استفاده کنیم تا به امید خدا در صورت فراهم بودن شرایط به یک مربی موفق تبدیل شویم.

بازیکن سابق استقلال درباره شرایط این تیم نیز می‌گوید: نمی‌توان شرایط و نتایج استقلال را پیگیری نکرد. یکسری مسائل همیشه وجود دارد و جزوی از فوتبال است. به امید خدا با حضور فرهاد مجیدی شرایط بهتر شود. استقلال امسال جزو مدعیان است و امیدوارم که در آخر فصل هواداران را خوشحال کنند.

وی که در دوره هدایت محمود فکری یکی از منتقدان عملکرد این کادر محسوب می‌شد، درباره دلیل عدم موفقیت آنها می‌گوید: یک مقدار شرایط برای آنها سخت بود. اتفاقات و یکسری حواشی ایجاد شد که همه آن را می‌دانند. امیدوارم هرجایی که هستند موفق و سلامت باشند، آنها تلاش‌شان را کردند و چیزی کم نگذاشتند اما خیلی از مواقع با وجود اینکه شما تلاش می‌کنید چیزی عایدتان نمی‌شود.

میداوودی درباره رویای حضور روی نیمکت این تیم در آینده گفت: مربیگری استقلال آرزوی هرکسی است که روزی پیراهن این تیم را برتن کرده است ولی من خودم نظر شخصی‌ام این است که باید به جایگاهی برسیم که لایق سرمربیگری تیم بزرگی مانند استقلال باشیم. اینطور نیست که شما چون در استقلال بازی کرده‌ای حتما توقع داشته باشی که باید سرمربی شوی، نه، چنین چیزی نیست. اگر روزی در توانم باشد که بدانم در چنین جایگاهی باشم، بله، تمایل دارم که سرمربی استقلال شوم اما یکسری مواقع شما باید تشخیص بدهید که چنین شرایطی دارید یا نه.

مهاجم اسبق آبی‌ها درباره عملکرد مهاجمان این تیم در فصل جاری گفت: از نظر من نسبت به سال گذشته شرایط خوبی ندارند ولی مطمئنم از نیم فصل دوم شرایط آنها تغییر پیدا می‌کند. عدم تمرکز باعث شده تا سطح آنها مقداری پایین بیاید و شک نکنید که رفته رفته خودشان را پیدا می‌کنند و مثل گذشته زهردار می‌شوند. از هواداران استقلال تقاضا دارم که تیم را حمایت کنند تا در سال جدید اتفاقات شیرینی را تجربه کنیم.

میداوودی در پایان حسرت خود را رویای حضور در فوتبال اروپا می‌داند که مصدومیت فوتبالی‌اش مانع از این اتفاق شد: سقف آرزوهایم این بود که در اروپا بازی کنم اما متاسفانه آن مصدومیت لعنتی نگذاشت که به چنین هدفی دست پیدا کنم.

تگ ها


میلاد میداوودی