میراسماعیلی: برای شکست نیامده‌ایم

رئیس فدراسیون جودو می‌گوید: تا امروز همواره در پرونده‌های CAS شکست خورده‌ایم اما ما برای شکست نیامده‌ایم ....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، آرش میراسماعیلی اظهار کرد: ایام بچگی در کوچه پس‌کوچه‌های شهر و در زمین‌های خاکی فوتبال بازی می‌کردم و بعد با کشتی شروع کردم و سپس به‌طور حرفه‌ای جودو را ادامه دادم و شاید انرژی که من داشتم در راه درست استفاده شد.

وی ادامه داد: همین چند وقت پیش هم که در خرم‌آباد بودم خیلی از بچه‌ها را می‌دیدم که یاد دوران خودم افتادم و ای کاش مسئولان استان ما برای نوجوانان برنامه‌ریزی بهتر و به آنان توجه بیشتری داشته باشند.

میراسماعیلی در خصوص دو نشان طلای جهانی‌اش گفت: برای این مدال‌ها زحمات زیادی کشیدم و خاطرات بسیار خوبی با آنها دارم. طلای اول جایگاه خوب و طعم شیرینی دارد و دومی هم که خیلی‌ها می‌گفتند چون که مدال اولی جرقه بوده و بعد از دو سال به دست آمد تکرار آن، شیرینی خاص خودش را داشت.

میراسماعیلی در خصوص جودو لرستان گفت: پتانسیل خوبی در استان داریم اما متاسفانه کم‌توجهی‌ها در ورزش لرستان باعث فرار و سرخوردگی نخبگان شده و کار به نخبه‌سوزی کشیده است.

رئیس فدراسیون درباره پرونده جودوی ایران در CAS اظهار کرد: تا امروز همواره در پرونده‌های CAS شکست خورده‌ایم اما ما برای شکست نیامده‌ایم و از حقانیت جودو ایران دفاع می‌کنیم.

وی با اشاره به سه نفری که به جودو ایران خیانت کردند، افزود: به امید خدا در این پرونده پیروز می‌شویم و خوشبین هستیم.

بیشتر بخوانید:

آرش میراسماعیلی به کرونا مبتلا شد

 

تگ ها


جودو آرش میراسماعیلی جودو