میراسماعیلی: تیم‌های لیگی کمک حال جودو شدند

رئیس فدراسیون جودو گفت: امسال حتی با تمام فشارها و تعلیق ظالمانه‌ای که جودو ایران در آن قرار گرفت، سرخوده نشدیم....

به گزارش مدال و به نقل از فارس، میراسماعیلی در خصوص برگزاری لیگ جودو سال ۹۹ اظهار داشت: سال سالهای نیازمند این بودیم که تیم‌های زیادی در لیگ ما شرکت کنند. در اولین دوره لیگ جودو در کشورمان به عنوان یک نوجوان شرکت کرده بودم و این دغدغه را داشتم تا تیم‌های زیادی در لیگ جودو حضور پیدا کنند.

رئیس فدراسیون جودو تاکید کرد: هر سال که جلوتر می‌رفتیم تعداد تیم ها در لیگ کمتر می‌شد اما امسال حتی با تمام فشارهای تعلیق ظالمانه‌ای که جودو ایران در  آن قرار گرفت، ما سرخوده نشدیم ثابت کردیم در تحریم‌ها و محدودیت‌ها به دنبال پیشرفت و توسعه هستیم.

وی افزود: در مسابقات لیگ امسال استقبال خوبی از جامعه بزرگ جودو ایران شاهد بودیم. تیم‌های دولتی، خصوصی، هیأت‌های استانی و نظامی آمده‌اند تا دست به دست هم، کمک حال جودوی ایران شوند. در کمتر رشته‌ای غیر از فوتبال شاهد این استقبال خوب از مسابقات لیگ هستیم.

میر اسماعیلی با اشاره به اینکه تمهیدات لازم به منظور برگزاری مسابقات لیگ در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: سلامتی ورزشکاران، مربیان و جامعه جودو برای ما اهمیت دارد. شرایط برای همه تیم‌ها سخت است و به صورت فشرده، در مدت زمان سه روزه مسابقات لیگ را برگزار خواهیم کرد تا رقابتهای بسیار خوبی را برای جودو کشور داشته باشیم. ۱۸ تیم در چهار گروه تقسیم‌بندی شده‌اند و به صورت گروهی مسابقه خواهند داد و به دلیل مصافت زیاد تیم‌ها نمی‌توانند به صورت رفت و برگشت با هم بازی کنند.

وی ادامه داد: البته چند تیم دیگر در لحظلات آخر وارد مسابقات لیگ نشدند. فدراسیون جودو شرایطی را برای تیم‌های حاضر در لیگ تسهیل کرده است و در چند ماه اخیر سازمان لیگ تلاش زیادی داشت.

بیشتر بخوانید:

امیدوارم«رای»عادلانه ای صادر شود/حضور ۱۸ تیم برای جودو پیشرفت است

قرعه کشی لیگ برتر ووشو انجام شد/ رقابت ۱۸ تیم روی تاتامی لیگ

 

 

تگ ها


جودو آرش میراسماعیلی جودو