میرجوان: با تمام توان مقابل پارس بازی می‌کنیم اما...

مهاجم تیم نفت مسجدسلیمان می‌گوید تمرینات تیمش بعد از دیدار با پارس جنوبی تعطیل خواهد شد....

عماد میرجوان در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره مشکلات تیم نفت مسجدسلیمان و تهدید بازیکنان این تیم مبنی بر عدم حضور در تمرینات بعد از دیدار با پارس جنوبی بیان کرد:‌واقعا دیگر خسته شده‌ایم. یکسال با همه نداری‌ها ساختیم و هرچه مسئولان گفتند اعتراضی نکردیم. الان ۸ ماه است هیچ پولی نگرفتیم و در بدترین شرایط کارمان را جلو می‌بریم. از یکماه پیش منتظر بودیم چک مسئولان باشگاه نقد شود اما این اتفاق هم نیفتاد و دیگر نمی‌دانیم باید چه کنیم.


وی ادامه داد: ما واقعا قصد داشتیم دیگر تمرین نکنیم و حتی در بازی آخر با پارس جنوبی نیز حاضر نشویم اما به احترام بقیه تیم های لیگ برتر و اینکه بازی ما و پارس جنوبی برای خیلی ها حساس است تمرینات را ادامه دادیم. از این رو تصمیم گرفتیم مقابل پارس جنوبی با تمام توان مان حاضر شویم اما بعد از این بازی دیگر تمرین نخواهیم کرد و در نیمه نهایی جام حذفی به میدان نخواهیم رفت.


مهاجم نفت مسجدسلیمان همچنین گفت: ما ماه ها است فقط وعده می‌شنویم و حتی یک مسئول یکبار به تمرین مانیامده که بگوید اصلا شما چه کار می‌کنید؟ ما اصلا نمی‌دانیم هیات مدیره و مدیرعامل مان چه کسانی اند؟ ۸ ماه است هیچ کس را ندیدیم. من حتی شنیده‌ام که دوستان در محافلی نطق فنی هم درباره تیم کرده‌اند. آقایان! یک نفر به داد این تیم برسد.


میرجوان در پایان افزود: ما بازیکنان نفت تا الان هم به خاطر آقای تارتار صبر کردیم. الان هم به احترام لیگ برتر و تیم های دیگری که نتیجه بازی مان با پارس برایشان مهم است به میدان می‌رویم و هرچه در توان داریم می‌‌گذاریم تا با دست پر از زمین خارج شویم و ۳ امتیاز را بگیریم.

تگ ها


نفت مسجد سلیمان عماد میرجوان