میرجوان: می‌خواهیم شگفتی‌ساز لیگ بیستم باشیم

مهاجم جدید مس رفسنجان می گوید تیمش پتانسیل خوبی برای کسب موفقیت در لیگ بیستم دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ عماد میرجوان، درباره پیوستنش به مس رفسنجان بیان کرد: بعد از اتفاقات و مشکلاتی که در نفت مسجدسلیمان داشتیم، می خواستم انتخابی کنم که در وهله اول آرامش داشته باشم و بتوانم به راحتی فوتبالم را بازی کنم. فکر می کنم در این شرایط مس رفسنجان از بین همه پیشنهادهایم انتخاب خوبی بود. این باشگاه اگرچه تازه لیگ برتری شده اما از مدیریت کاربلد و کادرفنی خوب و حرفه ای بهره می برد. خوشحالم که مس رفسنجان را انتخاب کردم و امیدوارم بتوانم مثمرثمر باشم.


او که در اردوی کردان دچار مصدومیت شده، بیان کرد: در جریان از ناحیه ساق پا دچار آسیب دیدگی شدم و اکنون مشغول فیزیوتراپی هستم تا هرچه سریع تر روند درمانم طی شود. فکر می کنم از حدود ۱۰ روز دیگر به تمرینات مس برگردم و کارم را برای لیگ بیستم از سر بگیرم.


مهاجم مس رفسنجان ادامه داد: اردوی خیلی خوبی را در کردان کرج برگزار کردیم. فکر می کنم بازیکنانی که به تیم ما پیوسته اند نیز همه شرایط خوبی دارند. ضمن اینکه نقل و انتقالات تیم تکمیل نشده است. با توجه به اندیشه های کادرفنی انشاالله با قدرت لیگ برتر را شروع می کنیم و فصل خوبی را سپری خواهیم کرد. ما می خواهیم شگفتی ساز لیگ برتر باشیم.


میرجوان در پاسخ به این پرسش که آیا برای فصل جدید آرزوهای بزرگتری نیز دارد، گفت: قطعا هر فوتبالیستی دوست دارد پیشرفت کند. من نیز در وهله اول می خواهم بازیکن مفیدی برای تیمم باشم و بعد از نظر شخصی هم دوست دارم کارهای خاص انجام بدهم. انشاالله با گل هایی که برای تیمم در طول فصل خواهم زد، عملکرد بهتری از خودم به نمایش می گذارم.


وی در پایان افزود: من از مردم رفسنجان خیلی خوب شنیدم. آنها بسیار خونگرم و دوست داشتنی هستند. انشاالله یک فصل خوب در کنارشان خواهم داشت و در پایان هم آنها را خوشحال خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:

هافبک گل‌گهر به مس رفسنجان پیوست

مس رفسنجان و دو خرید خاص در بازار نقل و انتقالات

 

 

تگ ها


فوتبال ایران عماد میرجوان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال