میرجوان: هرگز مقابل پرسپولیس حقمان باخت نبود

مهاجم نفت مسجدسلیمان می گوید تیمش می تواند به فینال جام حذفی راه پیدا کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه،‌ عماد میرجوان، درباره شکست نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس بیان کرد: قبل از هرچیز باید بگویم که ما مقابل تیم قهرمان لیگ برتر شکست خوردیم، آن هم در حالی که عالی بازی کردیم و به هیچ عنوان حقمان شکست نبود. ما در این مسابقه عملکرد خوبی داشتیم و حداقل باید یک امتیاز کسب می کردیم اما متاسفانه با بدشانسی مواجه شدیم. روی غافلگیری دو گل خوردیم و از طرف دیگر در دقایق پایانی موقعیت های زیادی را از دست دادیم که اگر این اتفاقات نمی افتاد با دست پر زمین را ترک کرده بودیم.


وی ادامه داد: جا دارد از هواداران خوبمان تشکر کنم. تعداد زیادی از این هواداران پشت در ورزشگاه بودند و ما از داخل زمین سر و صدای آنها را می شنیدیم. این برایمان بسیار هیجان انگیز بود واز آنها ممنونیم. شرمنده شان هستیم که نتوانستیم با دست پر زمین را ترک کنیم اما انشاالله در آینده جبران خواهیم کرد.


مهاجم نفت مسجدسلیمان همچنین گفت: اگرچه ما در لیگ برتر جایگاه مان تقریبا تثبیت شده اما در بازی های باقیمانده با تمام توان به میدان می رویم تا حقی از تیمی ضایع نشود. به هر حال ما با تیم هایی بازی داریم که یا در کورس سهمیه هستند یا در کورس سقوط و به همین خاطر باید بهترین نمایش را داشته باشیم.


میرجوان درباره شانس تیمش برای رسیدن به فینال حذفی تاکید کرد: ما امسال نشان دادیم که با همه مشکلات توانایی انجام کارهای را بزرگ داریم. شاید هیچ کس تصور نمی کرد نفت مسجدسلیمان در فصل جاری رتبه ای تک رقمی به دست آورد و به نیمه نهایی حذفی برسد اما حالا که تا این جا جلو آمدیم راحت موقعیت مان را از دست نمی دهیم. تمام تلاشمان این است که بتوانیم به فینال جام حذفی برسیم و فکر می کنم این مساله دور از دسترس هم نیست.


وی درباره مشکلات مالی نفت تاکید کرد: مشکلات که وجود دارد اما مدیران باشگاه فعلا ۲۰ درصد از مطالبات مان را در قالب یک چک پرداخت کردند که تاریخ آن برای آخر ماه مرداد است. انشاالله که مشکلات حل می شود و با روحیه بهتری مسابقات را ادامه می دهیم.

بیشتر بخوانید:

تارتار: به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم اما...

ماجرای دمای ۵۰ درجه در مسجدسلیمان+ عکس

 

 

تگ ها


نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران عماد میرجوان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال