میرزاپور: شکست دادن پرسپولیس شخصیت تیم ما را بالا برد

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد برتری مقابل پرسپولیس باعث ارتقای شخصیت این تیم شده است....

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال فولاد خوزستان اعتقاد دارد برتری مقابل پرسپولیس باعث ارتقای شخصیت این تیم شده است.

به گزارش مدال،ابراهیم میرزاپوردرباره برتری تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی سختی در پیش داشتیم، ولی قبل از بازی روی نقاط ضعف و قوت حریف کار کرده بودیم و افشین قطبی هم نکات لازم را به بازیکنان گوشزد کرده بود. ما در نیمه اول نمایش بسیار خوبی داشتیم و زدن دو گل به پرسپولیس اصلاً آسان نبود. ما در این نیمه به خوبی آنها را تحت فشار گذاشتیم و در نهایت به آن چیزی که می‌خواستیم دست پیدا کردیم. گرفتن سه امتیاز این بازی در خانه برای‌مان بسیار مهم بود.

وی در رابطه با اینکه چرا فولاد در نیمه دوم تصمیم به عقب‌نشینی گرفت، تأکید کرد: هدف ما این نبود. به‌هرحال پرسپولیس هم با دو گل عقب بود و تلاش می‌کرد تا نتیجه را جبران کند. ما هم به خوبی حریف را کنترل کردیم و به هدف‌مان رسیدیم. ما بعد از آمدن قطبی در سه بازی اخیر هفت امتیاز گرفته‌ایم و این پیشرفت فولاد را نشان می‌دهد. در ضمن شکست دادن پرسپولیس هم شخصیت تیمی ما را بالا برد.

مربی دروازه‌بان‌های تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا داور در این بازی او را اخراج کرده است، تصریح کرد: من اخراج نشدم و در آن صحنه گزارشگر اشتباه کرد. آقای کرمانشاهی به کنار خط آمد و مارکو، دستیار قطبی را اخراج کرد.

میرزاپور با اشاره به اعتراض پرسپولیسی‌ها به قضاوت کرمانشاهی، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم صحنه‌ای وجود داشته باشد که در نتیجه تأثیرگذار باشد. پنالتی ما که درست بود، چون میرزایی توسط بازیکن پرسپولیس شارژ شد. در ضمن یک گل سالم هم زدیم که آفساید اعلام شد.