میری: باید کار را در یازی هوادار تمام کنیم

مهاجم مس کرمان که چند هفته ای دچار بدشانسی شده بود دوباره به روز های خوبش بازگشته و گلزنی و دادن پاس گل را شروع کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شرایط مس کرمان در دو هفته اخیر بهتر شده و آنها باز هم امیدوار به صعود هستند پیمان میری در این خصوص به خبرنگار ما گفت: خدا را شکر به شرایط گذشته مان برگشتیم. تیم ما از نظر کیفیت فنی چیزی کم ندارد و فکر می‌کنم اگر در لیگ برتر بودیم جز ۵, ۶ تیم اول بودیم زیرا در همان حد خوب هستیم بعد یک مدت به مشکلاتی از بیرون یا داخل  خورده بودیم و بچه ها تمرکز شان را از دست داده بودند و توپ‌های ما تبدیل به گل نشد در صورتی که خیلی خوب کار می کردیم ولی در این دو هفته دو برد خیلی خوب آوردیم و اعتماد به نفسمان را زنده کردیم. 


او در همین باره ادامه داد: انشاءالله در دیدار با هوادار و استقلال خوزستان هم پیروز شویم البته اول باید به فکر بازی با هوادار باشیم و صحبت‌هایی که با بچه‌ها می‌کنیم این است که ما ۴،۵ فینال داشتیم که یکی از آنها را به ملوان باختیم که واقعا نباید می باختیم ولی در دو هفته بعدش توانستیم نتیجه بگیریم و انشاءالله در بازی با هوادار که برای ما حکم فینال را دارد  با برد تمامش کنیم چون مساوی نه به درد ما می‌خورد نه به درد تیم حریف.


وی در مورد آمار فردی خودش این گونه توضیح می‌دهد:  من ۸ گله شدم و ۱۰ پاس گل نیز دادم. نمی‌دانم آقای پاس گل هستم یا خیر چون نمی‌دانم بقیه چند پاس دادند. در بازی با رایکا گل زدم و در بازی با خیبر خرم آباد یک پاس گل دادم و شرایطم به همان روزهای سابق برگشت که در هر بازی گل میزدم یا پاس گل می‌دادم. از لحاظ روحی روانی هم به کمک آقای کاظمی بهتر شدم و سر پست خودم یعنی مهاجم بازی می کنم و این موضوع هم تاثیر گذار است.


میری در پایان افزود:  خدا را شکر بدبیاری ها تمام شده. امیدوارم این هفتم ببریم و بعد به سراغ بازی آخر برویم که به نوعی غول آخر است و فینال تمام فینال های اخیر است.

تگ ها


دسته یک سید پیمان میری فوتبال ایران مس کرمان فوتبال