میزبانی ۴ تیم لیگ برتری در آستانه لغو!

سازمان لیگ در فصل جاری علاوه بر ممنوعیت بازی در چمن مصنوعی روی بازی در چمن های با کیفیت تاکید دارد و به همین بهانه به ۴ باشگاه لیگ برتر برای بهبود کیفین چمن ها هشدار داده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سازمان لیگ حتی به همین بهانه به تیم نفت مسجد سلیمان اجازه نداد در استادیوم شهید بهنام محمدی پذیرای تیم سپاهان باشد. البته تنها استادیوم تیم نفت مسجد سلیمان نیست که چمنش مشکل دارد و استادیوم های دیگری هم هستند که چمن آنها کیفیت لازم را ندارد. از جمله استادیوم حافظیه شیراز. 

سهیل مهدی – رییس کمیته مسابقات در این خصوص می گوید: « صبح امروز عکسی از ورزشگاه حافظیه شیراز دیدم که روی چمن آن کاور کشیده بودند. رسیدگی‌های لازم را برای جایگزینی و به کیفیت بهتر رساندن این چمن انجام می‌دهند اما روز گذشته از طریق سازمان لیگ با باشگاه‌های نساجی، مس رفسنجان، فجرشهید سپاسی و نفت مسجد سلیمان مکاتبه داشته و از آنها خواستیم هرچه سریع‌تر گزارش کاری درباره پیشرفت کار ورزشگاه‌های اصلی‌شان ارائه بدهند. زمین‌های فعلی که از آنها بهره‌برداری می‌کنیم موقت است و امیدواریم هرچه سریع‌تر ورزشگاه اصلی‌شان وارد مدار برگزاری رقابت ها شود و بتوانیم کیفیت خوبی از ورزشگاه ها را برای تیم‌ها شاهد باشیم. از آنها خواستیم به قید فوریت پاسخ بدهند و منتظر جواب هستیم.» 

با این حساب باید گفت میزبانی چهار تیم در لیگ برتر در خطر تهدید قرار دارد و در صورتی که چمن استادیوم این تیم ها بهبود پیدا نکند و موجب اعتراض تیم های میهمان شود آنها مجبور به برگزاری دیدارهای خانگی خود در استادیوم جدیدی خواهند شد.

تگ ها


سازمان لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال