میزبانی دوحه در لیگ قهرمانان از تیم‌های غرب آسیا

تاریخ و محل برگزاری ادامه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب مشخص شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که بعد از انجام دو بازی در مرحله گروهی، رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به دلیل شیوع کرونا به حالت تعلیق در آمده، اکنون قرار است ادامه این مسابقات تا مرحله نیمه نهایی در منطقه غرب آسیا به میزبانی قطر در دوحه برگزار شود.

قطر که اکنون خود را مهیای میزبانی از جام جهانی ۲۰۲۲ می‌کند، در آستانه آزمون بزرگی قرار گرفته و قرار است از ۱۶ تیم منطقه غرب آسیا در لیگ قهرمانان آسیا میزبانی کند.

طبق اعلام غیر رسمی، این مسابقات از تاریخ ۲۴ شهریورماه در قطر و با حضور ۱۶ تیم منطقه غرب برگزار خواهد شد و به صورت ۴۸ ساعت استراحت برای هر تیم و متمرکز تا مرحله نیمه نهایی دنبال خواهد شد. مرحله نیمه نهایی در تاریخ ۱۲ مهر انجام خواهد شد.

تیم‌ها برای انجام مسابقات باید در تاریخ ۲۰ شهریور در دوحه حضور یابند و در کمپ‌هایی که برای آنها در نظر گرفته شده است، اردوی خود را برپا کنند.

از ایران، تیم‌های استقلال، سپاهان، پرسپولیس و شهرخودرو در لیگ قهرمانان حضور دارند و باید ۴ دیدار باقیمانده خود در مرحله گروهی را مقابل رقبا دنبال کنند و در صورت صعود به حضورشان در اردوگاه دوحه ادامه خواهند داد.

بیشتر بخوانید:

جان‌ملکی: تفکرات استراماچونی در استقلال به پایان رسیده است

۲ ابهام بزرگ در مورد یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا قطر فوتبال