میزبانی گوای هند؛ تغییر نمی کند

میزبانی گوای هند در بازی های لیگ قهرمانان آسیا دستخوش تغییر نخواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مشاهده ویروس جهش یافته در ۱۸ ایالت هند که مورد اشاره وزارت بهداشت این کشور هم بوده نگرانی هایی را برای تیم های شرکت کننده در بازی های لیگ قهرمانان آسیا از جمله پرسپولیس ایجاد کرده بود اما کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ تصمیمی برای رد میزبانی این جزیره در بازی های لیگ قهرمانان آسیا ندارد به این دلیل که همه میزبانان در بازی های لیگ قهرمانان آسیا موظف شده اند در بدو ورود تیم ها و در روزهای اسکان و برگزاری تیم ها پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند که یکی از این پروتکل ها گرفتن آزمایش کرونا از تیم ها به هنگام ورود به شهر میزبان است.

جزیره گوای هند در سال های اخیر دو میزبانی بزرگ را تجربه کرده است. این جزیره در سال ۲۰۱۶ بازی های جام ملت های نوجوانان آسیا را با حضور ۱۶ تیم برگزار کرد و یک سال بعد با حضور ۲۴ تیم میزبان جام جهانی دراین رده سنی بود.

بر اساس یک منبع آگاه در کنفدراسیون فوتبال آسیا هیچ یک از تصمیمات اعضای هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا تغییر نخواهد کرد. میزبان بازی های باقی مانده جام جهانی و هم چنین لیگ قهرمانان آسیا با رای اکثریت انتخاب شده اند. ایران هم در هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا یک حق رای دارد که این رای برعهده مهدی تاج رییس پیشین فدراسیون فوتبال ایران است.

بیشتر بخوانید:

تغییر دوباره تاریخ دیدار فولاد - العین

تعیین سرمربی حریف استقلال؛ به زودی!

 

 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا هند فوتبال