میسون: فرصت زیادی برای کار کردن با تیم نداشتم

رایان میسون، سرمربی تاتنهام، می گوید از حالا به مسابقه بعدی این تیم فکر می کند....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که باشگاه تاتنهام در تصمیمی غیرمنتظره ژوزه مورینیو را برکنار کرد. بعد از این اتفاق رایان میسون به شکل موقت و تا پایان فصل به عنوان سرمربی جدید تیم لندنی انتخاب شد اما او نیز نتوانست به تاتنهام کمک کند چرا که آنها امشب از منچسترسیتی شکست خوردند و در فتح جام اتحادیه ناکام ماندند.

رایان میسون سرمربی تاتنهام در پایان بازی گفت: " مسابقه سختی بود. فکر می‌کنم اگرچه نتوانستیم در نیمه دوم مسابقه شانس های زیادی ایجاد کنیم اما احساس می‌کنم که منچسترسیتی نیز نتوانست این کار را انجام دهد.

ما خیلی فرصت زیادی برای کار کردن نداشتیم اما این راهی است که در طول مدت حضورم در اینجا می‌خواهم طی کنم. منچسترسیتی پنج یا شش سال با این سرمربی کار کرده بنابراین آنها وقت زیادی داشته اند تا با نحوه بازی دلخواه خود عمل کنند. صادقانه بگویم اکنون غمگین هستم. با این حال شما باید در فوتبال لحظه ای زندگی کنید و من اکنون به آماده سازی تیم برای بازی بعدی فکر می‌کنم."

میسون در ادامه گفت: " غم ناشی از این شکست کاملاً طبیعی است و نشان می‌دهد که این بچه ها احساس کاملاً عمیقی نسبت به باشگاه دارند. ما امروز تمام توان خود را برای پیروزی به کار گرفتیم."

تگ ها


تاتنهام