میشل لادروپ سرمربی الاهلی میشود؟

دیدار یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و الاهلی عربستان در حالی در روزهای 31 مرداد و 21 شهریور سال جاری برگزار میشود كه هنوز تكلیف نیمكت حریف نماینده ایران مشخص نیست ......

دیدار یك چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و الاهلی عربستان در حالی در روزهای 31 مرداد و 21 شهریور سال جاری برگزار میشود كه هنوز تكلیف نیمكت حریف نماینده ایران مشخص نیست.

به گزارش مدال به نقل از  خبرورزشی و بنا بر گزارش روزنامه عكاظ عربستان اوضاع نامشخص كادرفنی و خرید های الاهلی عربستان به بحران جدی حریف پرسپولیس تبدیل شده است.

روزنامه عكاظ نوشته است: باشگاه الاهلی با یك بحران در حوزه انتخاب سرمربی جدید و قرار دادن او به جای كریستین گروس سوئیسی است. این باشگاه بعد از اتمام لیگ عربستان تا به امروز نتوانسته سرمربی جدید خود را معرفی كند.

ادامه این وضعیت میتواند زمان آماده سازی تیم الاهلی برای فصل آینده را محدود كند. البته شنیده میشود كه شاید مسئولان الاهلی عربستان با پیشنهادی خوب و وسوسه انگیز میشل لادروپ را استخدام كند.

سرمربی الریان قطر كه شناخت خوبی از پرسپولیس برانكو دارد در 2 بازی رفت و برگشت لیگ قهرمانان آسیا مقابل این تیم نباخته است. جالب تر میشود وقتی بدانید الاهلی عربستان تاكنون فقط قرارداد محمد العویس دروازه بان جوان خود را تمدید كرده است.

همه این اخبار میتواند برای پرسپولیسیها خوشایند باشد اما فراموش نباید كرد الاهلی عربستان تیم قدرتمندی است. به طور حتم مسئولان این باشگاه به زودی سرمربی خود را انتخاب میكنند و تیم را میبندند. بنابر این بهتر است پرسپولیس راه خود را رفته و درگیر این قبیل اخبار نشود!

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال