میشو: باید جشن بگیریم!/ به بازیکنان خودم اعتماد دارم

میشو کریستیچویچ سرمربی تیم فوتبال شاهین در نشست خبری پس از بازی این تیم با نساجی حضور یافت....

به گزارش مدال، میشو کریستیچویچ پس از پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: خیلی برای این بازی خوشحالیم و همه دیدند که بازیکنانم برای هر توپی می‌جنگیدند. یک اتفاق بدی افتاد و روی ضربه‌ای ایستگاهی گل خوردیم. در مقابل تیم قوی نساجی کار ساده‌ای نبود که به بازی برگردیم و ببریم.

وی افزود: تلاش بازیکنانم باعث موفقیتی بزرگ شد. بعد از اولین برد خارج از خانه مقابل پیکان، امروز اولین برد خانگی نیز کسب شد. برای من خیلی مهم است که در دو بازی پنج گل زده‌ایم و باید جشن بگیریم، اما از فردا باید برای دیدار با ماشین‌سازی تلاش کنیم. از هواداران شاهین تشکر می‌کنم، چون بعد از اینکه نساجی در ابتدای بازی گل زد، آنها حمایت کردند تا به بازی برگردیم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در واکنش به اظهارات سرمربی نساجی که گفته بود به خودمان باختیم نه شاهین بوشهر، گفت: نساجی تیم خوبی است و هر مربی نیز دیدگاه خاص خودش را دارد. ما می‌خواستیم بازیکنی از سپاهان به نام بحیرایی را بگیریم که به نساجی رفت. وقتی این بازیکن بازی نمی‌کند و روی نیمکت است، نشان می‌دهد نساجی تیم بزرگ و باشخصیتی است. ما فشار زیادی برای بردن آوردیم. خدا را شکر تیم ما رشد کرد و بهتر و بهتر شده است. نتایج ما باعث خواهد شد از شرایط فعلی‌مان در جدول خارج شویم. تکرار می‌کنم در سه بازی گذشته خانگی‌‌مان مسائل بیرون از فوتبال مثل داوری به ما ضربه زده بود، اما دو بازی اخیر خدا کمک کرد و بردیم.

مییشو در مورد اینکه در برخی از دقایق، بازیکنان شاهین توپ‌های زیادی را لو می‌دادند، تصریح کرد: امروز یک فشار مضاعفی روی تیم ما برای برد بود. بازیکنان جدید مدت زمان کافی برای هماهنگی نداشتند و همین مسئله کار را سخت می‌کند. وقتی که باید ببرید با وقتی که قرار است بازی کنید، با هم تفاوت دارد. خدا را شکر ما برای بردن در زمین حاضر شده بودیم که به این هدف دست پیدا کردیم. پنج گل ما در دو بازی نوید آینده خوب برای تیم‌مان را می‌دهد و کار آسانی نبود. امیدوارم بازیسازی ما در آینده بهتر از این شود.

وی درباره عملکرد ماکسیم کوویلیتایا، دروازه‌بان شاهین گفت: سه سال پیش در تیم مس رفسنجان، سه دروازه‌بان داشتم. علیپور دروازه‌بان اصلی ما بود که در اولین بازی نیم‌فصل دوم مصدوم شد، نفر دوم هم در یک بازی دیگر مصدوم و مجبور شدم برای بازی بعدی مقابل ایرانجوان بوشهر از یک دروازه‌بان جوان و 150 سانتیمتری استفاده کنیم. ما پول زیادی برای خرید بازیکنی مثل دخسوس نداریم. بنابراین، به بازیکنان خودم بیشتر اعتماد می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: در شاهین نیز، ماکسیم دروازه‌بان اصلی من است و هر دروازه‌بانی بخواهیم جذب کنیم، به او می‌گوییم که باید با ماکسیم رقابت کند و قطعاً هر کسی بهتر باشد، درون دروازه قرار می‌گیرد. ما مشکل مالی داریم و نمی‌توانیم زیاد هزینه کنیم.

میشو در رابطه با عملکرد بهمن سالاری تصریح کرد: الان شاید نتوانم مثال تاکتیکی بزنم، اما سالاری تلاش کرد که گل بزند. سالاری هم در خط حمله به ما کمک می‌کند، هم در دفاع. ما به پنج شش بازیکن نیاز داریم که در فاز دفاعی خوب سَر بزنند که سالاری می‌تواند در این زمینه به ما کمک کند.

بیشتر بخوانید:
ماشین سازی 2 پیکان 2 ؛ کامبک شیرین پیکانی ها در تبریز
سایپا 1 پارس جنوبی جم 1؛ تقسیم امتیازات در تهران
شاهین 2 نساجی 1؛ پرواز شاهین در خانه

تگ ها


نشست خبری میشو کریستیچوویچ نشست خبری میشو کریستیچویچ فوتبال ایران لیگ برتر ایران شاهین نساجی شاهین نساجی مازندران شاهین-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال