میشو در آستانه بازگشت به ایران

سرپرست شاهین بوشهر می گوید به دلیل وقفه در رقابتهای لیگ برتر، اردوی این تیم تا ۲۵ خرداد ماه در شهریار ادامه خواهد داشت.&#۱۶۰;...

به گزارش ''ورزش سه''، ایزدپناه سرپرست تیم دقایقی پیش در گفتگویی در خصوص بازگشت سرمربی تیم اظهار داشت : طی آخرین تماسی که امروز با آقای میشو کریستیچوویچ داشتیم ، ایشان اطلاع دادند طی روزهای آینده به اردوی تیم ملحق خواهد شد تا تمرینات تیم را با حضورشان پیگیری شود و همچنین اذعان داشتند که برای کسب نتایج دلخواه و موفقیت تیم بیش از گذشته تلاش خواهیم کرد . هر چند که هم اکنون نیز تمرینات روزانه با برنامه ریزی سرمربی تیم توسط کادر فنی انجام می شود.


سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر که با سایت باشگاه صحبت کرده است، در خصوص تمدید اردوی تیم در شهریار گفت : با توجه به تعویق یک هفته ای رقابتهای لیگ برتر و با تشخیص کادر فنی ، اردوی تیم تا ۲۵ خرداد ماه تمدید شد و هم اکنون تمرینات بطور منظم در نوبت های صبح و بعدازظهر ادامه دارد.


ایزدپناه در پایان این گفتگو اشاره کرد : برای برگزاری دیداری تدارکاتی با چند تیم لیگ برتری مذاکراتی داشته ایم که فردا تیم مورد نظر و زمان بازی مشخص و اطلاع رسانی خواهیم کرد.

تگ ها


میشو کریستیچوویچ شاهین شهرداری بوشهر