میلاد باقری: در لیگ‌برتر حریف ضعیف نداریم

میلاد باقری مدافع جدید تیم فوتبال استقلال تهران از جوی که در این تیم توسط استراماچونی به وجود آمده است ابراز رضایت کرد....

به گزارش مدال، میلاد باقری مدافع جدید استقلال در مورد آخرین وضعیت این تیم گفت: تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشتیم که تاثیر بالایی در آمادگی تیم داشت و با قدرت وارد رقابت های لیگ برتر خواهیم شد. بازیکنان از نظر فنی و تاکتیکی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند.
وی در مورد ترافیک بازیکن در خط دفاع استقلال افزود: استقلال مدافعان خوب و باتجربه ای دارد. می دانم کار سختی برای فیکس شدن در این تیم دارم ولی همیشه با تلاش و ممارست به آنچه خواستم رسیده ام. من سعی می کنم در تمرینات از جان و دل مایه بگذارم و تمام تلاش خودم را به کار بگیرم و در نهایت نظر سرمربی است که به من بازی بدهد یا نه.
میلاد باقری در مورد اینکه کدام تیم را رقیب اصلی استقلال در راه قهرمانی لیگ می داند، گفت: استراماچونی جوی را در تیم ایجاد کرده که هیچ حریفی را دسته کم نگیرم و با این تفکری که در تیم بوجود آمده است، مقابل تمام حریفان تلاش زیادی خواهیم داشت ولی همه تیم های لیگ برتر را رقیبی جدی برای خود می دانیم. اعتقاد دارم که در لیگ، حریف ضعیف نداریم و همه تیم ها آماده حضور در رقابت ها هستند.
مدافع استقلال در مورد اولین دیدار این تیم مقابل ماشین سازی در لیگ برتر گفت: ما در بازی دوستانه ماشین سازی را شکست دادیم ولی وضعیت در بازی رسمی کاملا متفاوت است و باید هوشیار باشیم. به دنبال شروع خوب در لیگ برتر مقابل ماشین سازی هستیم تا به همه حریفان ثابت کنیم که چه تیم قدرتمندی هستیم.

بیشتر بخوانید:
شیخ دیاباته، سورپرایز امروز تمرین استقلال

تگ ها


باقری مدافع استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال