میلاد برنده دوئل دو به یک ایرانی ها

تقابل یاران کاوه رضایی و علی قلی زاده با یاران میلاد محمدی با پیروزی تیم خنت همراه بود....

به گزارش ورزش سه، تیم های خنت و شارلوا در چارچوب هفته سی و سوم لیگ بلژیک در ورزشگاه گیلامکو آره نا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یاران میلاد محمدی همراه بود.

خنت که هفته گذشته بعد از چهار هفته حضور متوالی میلاد محمدی در ترکیب خود، در غیاب این بازیکن شکست عجیبی را از استاندارد لیژ با از دست دادن دو ضربه پنالتی در نیمه اول متحمل شده بود بازی امشب خود را هم بدون حضور این بازیکن آغاز کرد. میلاد در دقیقه ۴۶ به جای نوریو فورتونا وارد زمین شد.

در سمت مقابل شارلوا در حالی بازی امشب را آغاز کرد که به مانند بازی هفته گذشته خود، علی قلی زاده را در ترکیب اصلی داشت. کاوه رضایی، دیگر بازیکن ایرانی شارلوا اما در این دیدار جایی در ترکیب اصلی تیمش و برخلاف بازی هفته گذشته فرصت بازی به عنوان بازیکن جایگزین را هم پیدا نکرده و شکست سنگین تیمش را از روی نیمکت به نظاره نشست.

یاران میلاد محمدی بازی را توفانی آغاز کردند و موفق شدند در همان ده دقیقه ابتدایی بازی دو بار دروازه حریف را باز کنند. رومن بزوس در دقایق ۴ و ۸ (پنالتی) دو گل ابتدایی تیمش را به ثمر رساند تا خنت برنده راهی رختکن شود. یاران محمدی که در نیمه دوم او را هم در ترکیب شان داشتند، دو گل دیگر  به ثمر رساندند تا یک پیروزی پر گل را جشن بگیرند. تاریک تیسودالی در دقیقه ۶۴ گل سوم و الکساندر دی بروین در دقیقه ۸۶ گل چهارم خنت را در این دیدار به ثمر رساندند.

علی قلی‌زاده که ۹۰ دقیقه در این دیدار به میدان رفت در دقیقه ۶۹ موفق به باز کردن دروازه یاران محمدی شد اما داور مسابقه پس از بازبینی صحنه توسط VAR، این گل را مردود اعلام کرد.

با رقم خوردن این نتیجه، خنت روند شکست/برد های یک در میان خود را حفظ کرده و با ۳ امتیاز حاصل از برد امشب با ۴۶ امتیاز در مکان نهم جدول رده بندی لیگ بلژیک قرار گرفت. شارلوا هم با متحمل شدن دومین شکست متوالی خود، با ۴۲ امتیاز در مکان دوازدهم قرار گرفت.

تگ ها


میلاد محمدی علی قلی زاده کاوه رضایی شارلروا