Banner

میلاد سرلک: پیشنهاد انتقال قرضی سپاهان را قبول نکردم

هافبک پیشین تیم فوتبال سپاهان اصفهان که به تازگی از این تیم جدا شده و به نساجی مازندران پیوست، درباره شرایط خود توضیحاتی را ارائه کرد....

میلاد سرلک، هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان در هجدهمین دوره لیگ برتر تأکید کرد که از امیر قلعه‌نویی بابت نیمکت‌نشینی در فصل گذشته ناراحت نیست.
به گزارش مدال، سرلک در مورد جدایی‌اش از سپاهان اظهار داشت: قرارداد من تمام شده بود و دوست داشتم جایی باشم که بیشتر بازی کنم. در دو سه سال گذشته هم آقای مهاجری با من صحبت کرده بود، ولی امسال قسمت این شد که با این مربی کار کنم. مهاجری به بازی من اعتقاد دارد و امیدوارم فصل خوبی را در نساجی پشت سر بگذارم.

وی در ادامه افزود: من در نیم‌فصل از صنعت نفت پیشنهاد داشتم، ولی باشگاه سپاهان پیشنهاد داد که قراردادم را تمدید کنم و سپس به عنوان بازیکن قرضی جدا شوم که من این پیشنهاد را قبول نکردم. من در سال‌های گذشته در سپاهان بازی کرده بودم، فصل قبل هم تا هفته دهم بازی کردم، ولی در آن مقطع مصدوم شدم و یک ماه از میادین دور بودم. بعد از آن اتفاق دیگر از ترکیب دور شدم و امسال هم دوست داشتم به عنوان بازیکن آزاد تیمم را انتخاب کنم.

هافبک تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به این پرسش که آیا از امیر قلعه‌نویی ناراحت نیست، تصریح کرد: خیر، من از ایشان ناراحت نیستم. سلایق فنی هر مربی قابل احترام است. من برای سپاهان آرزوی موفقیت دارم و حالا خوشحالم از اینکه در تیم نساجی بازی خواهم کرد. نساجی یک تیم پرطرفدار است و امیدوارم که امسال نتایج خوبی بگیریم تا هواداران خوشحال شوند. ما تیم خوبی داریم و تمام هدف‌مان خوشحال کردن هواداران نساجی است.

بیشتر بخوانید:
برتری شاگردان قلعه‌نویی برابر امیدهای سپاهان

تگ ها


سرلک سپاهان سرلک نساجی سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال