میلاد فخرالدینی : هر تیمی جای نفت تهران بود سقوط میکرد

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که احتمال ماندنش در این تیم بسیار ضعیف است ......

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که احتمال ماندنش در این تیم بسیار ضعیف است ...

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران تأکید کرد که احتمال ماندنش در این تیم بسیار ضعیف است.

به گزارش مدال به نقل از میلاد فخرالدینی در مورد فصلی که در نفت پشت سر گذاشت، گفت: ما فصلی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم که اندازه چهار سال برای ما گذشت. با تمام سختی ها قهرمان شدیم و این فقط به خاطر غیرت و تعصب بچه ها بود. شما مطمئن باشید هر تیمی جای نفت بود قطعاً به لیگ دسته اول سقوط می کرد. ما هیچ امکاناتی نداشتیم و بچه ها واقعاً غیرت به خرج دادند.

وی در ادامه در پاسخ به این پرسش که تا الان چند درصد از پولش را گرفته است، خاطرنشان کرد: من 40 درصد از پولم را گرفته ام، ولی امسال به شدت از لحاظ مالی ضرر کردم. وقتی می خواستم با نفت قرارداد امضا کنم، مدیرعامل باشگاه از من خواست که مبلغ موردنظرم را پایین بیاورم، ولی قول داد که قبل از پایان سال 96 تمام حق و حقوق من پرداخته شود. درباره برخی دیگر از بازیکنان هم چنین شرایطی وجود داشت.

مدافع - هافبک تیم فوتبال نفت تهران در پایان تصریح کرد: ضرر مالی ما در این زمینه شدید بود. متأسفانه پول قراردادها را درحالی پایین آوردیم که نتوانستیم به حق مان برسیم. من سال سختی را پشت سر گذاشتم و امکان ماندنم در نفت تهران برای فصل آینده بسیار ضعیف است. باید برای فصل بعد یک انتخاب خوب انجام دهم.