میلاد محمدی: بدن شاگردان مجیدی آماده‌تر بود

زننده تک‌گل تیم ملی در دیدار تدارکاتی مقابل امید اعتقاد دارد فرصت کافی برای تمرین وجود نداشت و به همین دلیل چندان آماده نبودند....

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره دیدار امروز صحبت کرد.

به گزارش مدال، میلاد محمدی مهاجم تیم ملی که تک‌گل تیم ملی را در این بازی به ثمر رسانده در پایان بازی در ارتباط با این دیدار گفت: ما در این بازی تمام تلاشمان را کردیم که بازی خوبی را به نمایش بگذاریم و امیدوارم مربیان تیم ملی هم از این بازی به نتایج خوبی دست آورده باشند.

 میلاد محمدی که در این فصل در باشگاه‌های پرتغال به میدان می‌رود درباره سؤال ازمهراد محمدی افزود: اینجا تیم ملی است و ترجیح می‌دهم در حال حاضر در خصوص باشگاه‌ها صحبت نکنم. اما خودم روز شنبه به پرتغال می‌روم.

محمدی در ادامه راجع به کار با ویلموتس گفت: این اردوی اول من با آقای ویلموتس است و در این اردو حس کردم که ایشان علاقه زیادی به بازی هجومی دارد. و امیدوارم که تیم ملی از این به بعد طوری بازی کند که رضایت خاطر مردم هم جلب شود.

او در درباره اینکه تیم امید از تیم ملی بزرگسالان بهتر بازی کرد بیان کرد: آن‌ها خیلی وقت است که باهم تمرین می‌کنند درحالی‌که بازیکنان ما تنها سه روز است که در کنار هم هستند. ضمن اینکه آن‌ها ازلحاظ بدنی هم از ما در شرایط بهتری بسر می‌برند.

مهاجم اسبق سپاهان درباره اینکه خیلی وقت است که دوست دارد به تیم ملی دعوت شود خاطرنشان کرد: بله خدا رو شکر که در این اردو به تیم ملی دعوت شدم. من خیلی دوست داشتم قبل از رفتن به پرتغال لااقل یک‌بار در اردوی تیم ملی دعوت شوم و جو حاکم براین اردو را لمس کنم.

او در پایان با اشاره به این دیدار گفت: بازی خوبی بود و همان‌طور که گفتم بدن آن‌ها آماده‌تر بود و این سه روزی که تمرین داشتیم برای بعضی از بازیکنان ما که هنوز تیمشان مشخص نشده است شروع تمرینات محسوب می‌شد.

اخبار مرتبط:

۹ بازیکن تیم ملی در جست‌وجوی تیم!

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران میلاد محمدی مهرداد محمدی فوتبال