میلاد محمدی: صعود کنیم، کل بچه محل‌ها را شیرینی می‌دهم

مدافع تیم ملی در پاسخ به این سوال که در صورت صعود تیم ملی چه کاری انجام می دهی جملات بامزه ای را بیان کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلاد محمدی بعد از اینکه یک فصل موفق را همراه با تیم خنت پشت سر گذاشت به همراه تیم ملی ایران در اردوی کیش حضور یافت و بعد از ظهر روز گذشته نیز این جزیره را به مقصد منامه ترک کرد. او در گفت و گویی که یک روز پیش از ترک کیش با برنامه فوتبال برتر داشت و امشب پخش شد، مثل همیشه با شیطنت ها و جمله ها بامزه اش لحظات جذابی را رقم زد:

میلاد صحبت هایش را با یادی از برادرش مهرداد شروع کرد که در این اردوی تیم ملی حضور ندارد: خدایی مهرداد این فصل خیلی خوب بود جایش خالی است. انشالله که دعوت می شود و باهم صحبت می کنیم.

شرایط حساس را کاملا درک کرده ایم

زمان ویلموتس تیم به مشکل خورد اما کادر فنی جدیدمان خیلی با دیسیپلین و سخت کوش است و شرایط اردو هم خدا را شکر عالی بود. تیم آن موقع یک دست نبود. الان خدا را شکر جدیت و شرایط تمرینات خوب پیش می رود و باید ببینیم خدا چه می خواهد. مردم هم دعایمان کنند تا به یک نتیجه ای برسیم. آن موقع تیم یک ذره دیسیپلین نداشت ولی الان شرایط حساس را کاملا درک کرده ایم. باید هر چه داریم را بگذاریم. شرایط خیلی حساس است. مردم دعایمان کنند؛ هوا هم آن جا خیلی گرم است. 

او در پاسخی کوتاه و بامزه در واکنش به سوال میثاقی در مورد گرمای هوای بحرین و عادت میلاد محمدی به هوای مطبوع بلژیک گفت: به هر حال ما آن وریم و فلان! (باخنده)

شرایط تیم ملی با باشگاه کمی فرق می کند

خدا را شکر تیم خوبی داریم. بهترین بازیکنان را داریم. شرایط تیم ملی با باشگاه کمی فرق می کند. در باشگاه خیلی راحت کار می کنیم اما در تیم ملی به یک ذره زمان نیاز داری تا خودت را جا بیاندازی. نه من بلکه هر بازیکنی که در اروپا بازی می کند حتی بازیکنی مثل کریستیانو رونالدو، بازی اش در باشگاه با تیم ملی خیلی فرق می کند. همه چیز خوب پیش می رود. خود اسکوچیچ در تمرینات خیلی سخت گیر است و باید برویم آن جا و هر چه داریم بگذاریم.

گرما و سرمای هوا برایمان مهم نیست

بحرینی ها بازی مان با کامبوج را ساعت ۵ انداخته اند که هوا خیلی گرم است ولی خودشان ساعت ۷ بازی می کنند. مهم نیست که برایمان هوا گرم باشد یا سرد! من در محله مان هم بازی کنم می ترسم بازی را پیش بینی کنم و فقط باید در زمین هر چه داریم بگذاریم.

صعود کنیم یک حرکت هایی زنیم!

میلاد محمدی گفت و گوی خود را با جملات بسیار جذاب و غیر منتظره به پایان رساند. او در پاسخ به این سوال که اگر تیم ملی به مرحله بعدی صعود کند چه کار می کنی گفت: می نشینیم یک حرکت هایی باهم می زنیم! صدایش را درنیار! کل بچه محل ها را شیرینی می دهیم. آمدنی محل بودیم و اتفاقا فتح الله اینا هم بودند، بهروز و بایرام و ...

تگ ها


تیم ملی ایران فوتبال ایران میلاد محمدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال