میلان ۰ - ۱ اودینزه؛ شکست تلخ روسونری در نخستین گام

میلان که بعد از محرومیت از لیگ اروپا تمام هدفش درخشش در سری‌آ است، در نخستین گام مغلوب اودینزه شد...

میلان که بعد از محرومیت از لیگ اروپا تمام هدفش درخشش در سری‌آ است، در نخستین گام مغلوب اودینزه شد

به گزارش مدال، در ادامه هفته نخست رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اودینزه در داسیا آرنا میزبان میلان بود و موفق شد با نتیجه ۱-۰ به پیروزی برسد.

دقایق ابتدایی بدون هیچ اتفاق خاصی سپری شد و اولین فرصت بازی در دقیقه 13 برای اودینزه ایجاد شد اما ارسال خطرناک لارسن توسط مداقعان میلان دور شد. در دقیقه 23 و روی پاس سوسو، پیانتک فرصت خوبی برای باز کردن دروازه اودینزه داشت اما حضور به موقع مدافعان اودینزه دروازه را نجات داد. در ادامه باز هم جریان بازی آرام و بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 38 و روی ارسال کرنر، رومانیولی در دهانه دروازه فرصت باز کردن دروازه اودینزه را داشت اما ضربه او راهی بیرون زمین شد. در ادامه اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

اولین فرصت نیمه دوم برای اودینزه ایجاد شد اما ضربه ماندراگونا از فاصله ای دور در دستان دوناروما آرام گرفت. در دقیقه 53 فابیو بورینی از گوشه محوطه جریمه اودینزه شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد اما ضربه او نیز راهی به دروازه نیافت. اما در دقیقه 73 اودینزه بالاخره به گل اول دست یافت. روی ارسال کرنر دی پائول، این رودریگو بکائو بود که موفق به ضربه زدن شد تا دروازه دوناروما باز شود. حملات اودینزه ادامه یافت و این تیم لحظاتی بعد تا آستانه گل دوم نیز پیش رفت. لاسانا به زیبایی در محوطه موساکیو را جا گذاشت اما ضربه والی او در اختیار دوناروما قرار گرفت و این خطر از روی دروازه میلان رفع شد.

در دقیقه 82 و روی ارسال یک کرنر میلان فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما توپ در مقابل شلوغی دروازه دور شد. در ادامه میلان تلاش زیادی برای زدن گل تساوی می کرد اما این تیم برنامه خاصی برای باز کردن دروازه حریف نداشت. در نهایت همین روند ادامه یافت و میلان در اولین بازی خود 0-1 مقابل اودینزه شکست خورد.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی میلان 0 - 1 اودینزه/ ویدیو

هشدار سرمربی میلان به هواداران روسونری در آستانه اولین بازی فصل