میلان ۰ - ۲ اینتر؛ صدرنشینی نراتزوری با فتح دربی دلامادونینا

میلان و اینتر امشب برگزارکننده دربی دلامادونینا بودند که این دیدار در نهایت با پیروزی شاگردان کونته و تداوم صدرنشینی آنها به پایان رسید...

میلان و اینتر امشب برگزارکننده دربی دلامادونینا بودند که این دیدار در نهایت با پیروزی شاگردان کونته و تداوم صدرنشینی آنها به پایان رسید

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف اینتر رفت و در نهایت مقابل نراتزوری ۲-۱ شکست خورد.

دو تیم بازی را با احتیاط آغاز کردند و بازی سرعت زیادی نداشت. اما در دقیقه ۱۰ روی پاس اشتباه رودریگز، چیزی نمانده بود که لائوتارو مارتینز دروازه میلان را باز کند اما دخالت دوناروما موقعیت را از اینتر گرفت. در دقیقه ۱۸ روی پاس زیبای مارتینز، روملو لوکاکو صاحب موقعیت شد اما ضربه زمینی او با واکنش دوناروما راهی به دروازه پیدا نکرد. حملات اینتر بازهم ادامه داشت و این باز ضربه دی‌آمبروزیو به تیرک دروازه میلان برخورد کرد.

دقایقی بعد این بار میلان صاحب موقعیت شد و توسط چالهان‌اوغلو به گل هم رسید اما به دلیل خطای هند کسیه، این گل مردود اعلام شد. بازی با هیجان زیادی دنبال می‌شود و در دقیقه ۳۴ ضربه قیچی مارتینز با واکنش دوناروما همراه شد و در برگشت بارلا موفق به گلزنی شد، اما باز هم VAR باعث شد تا این گل مردود اعلام شود. نیمه اول در نهایت با همان تساوی بدون گل به پایان رسید.

اما در همان اوایل نیمه دوم، ضربه ماسلو بروزوویچ با برخورد به پای مدافعین میلان به گوشه دروازه دوناروما رفت و پس از بررسی VAR این گل بالاخره قبول شد تا نراتزوری از حریف پیش بیافتد. دقایقی بعد باز هم بروزویچ شانس خود را امتحان کرد اما ضربه راه دور او در آغوش دوناروما قرار گرفت.

بعد از گل اینتر، میلان بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و ستاره‌های نراتزوری تشنه ضدحملات بودند. اما در دقیقه ۷۷ روی ارسال زیبای نیکولو بارلا، ضربه سر عالی روملو لوکاکو دور از دستان دوناروما بدل به گل دوم شاگردان کونته شد. لحظاتی بعد ضربه استثنایی متئو پولیتانو با برخورد به تیرک افقی، راهی به دروازه روسونری پیدا نکرد. دقایقی بعد تئو هرناندز از سمت چو نفوذ کرد اما ضربه او از زاویه بسته با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت. در دقیقه ۹۲ روی یک ضدحمله و نفوذ کاندروا، ضربه او با برخورد با تیرک، عرض دروازه را طی کرد تا شکست روسونری سنگین‌تر نشود.

تلاش‌ها دو تیم در ادامه بی‌نتیجه بود و بازی با برتری ۲-۰ اینتر به پایان رسید تا آنها با کسب چهارمین برد متوالی ۱۲ امتیازی شده و دوباره صدر جدول را از یوونتوس پس بگیرند.

ببینید:

گل اول اینتر به میلان توسط بروزوویچ/ ویدیو

گل دوم اینتر به میلان توسط لوکاکو/ ویدیو

خلاصه بازی میلان 0 - 2 اینتر/ ویدیو

میلان ۰ - ۲ اینتر؛ صدرنشینی نراتزوری با فتح دربی دلامادونینا
میلان ۰ - ۲ اینتر؛ صدرنشینی نراتزوری با فتح دربی دلامادونینا

تگ ها


دربی دلامادونینا آنتونیو کونته مارکو جامپائولو فوتبال جهان هفته پنجم سری‌آ فوتبال