میلان ۲ – ۳ اینتر؛ فتح دلامادونینا برای صعود به رتبه سوم

اینتر با پیروزی مقابل میلان رتبه سوم را پس گرفت...

اینتر با پیروزی مقابل میلان رتبه سوم را پس گرفت

در حساس‌ترین دیدار هفته میلان و اینتر در سن‌سیرو به مصاف یکدیگر رفتند.

به گزارش مدال، در حساس‌ترین دیدار از هفتۀ بیست‌وهشتم رقابت‌های سری آ ایتالیا از ساعت ۲۳ دو تیم فوتبال آث میلان و اینترمیلان در دربی بزرگ شهر میلان به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی ۳-۲ نراتزوری‌ها  به پایان رسید.

شاگردان اسپالتی که روزهای دشواری را سپری می‌کنند بازی را تهاجمی آغاز کردند و در دقیقۀ ۳  وچینو اینتر را پیش انداخت. گل زودهنگام نراتزوری‌ها میلانی‌ها را غافلگیر کرد و باعث شد  در ضربات نهایی تمرکز کافی را نداشته و ناموفق عمل کنند. بدین ترتیب نیمۀ اول بازی با پیروزی خفیف اینتر به پایان رسید.

در نیمۀ دوم باز هم اینتری‌ها عنان بازی را در درست گرفته و با حملات پیاپی دروازۀ میلان را بارها تهدید کردند. ترفند نراتزوری در این نیمه هم جواب داد و در دقیقۀ ۵۱ دی فرای روی پاس زیبای پولیتانو اخلاف را به دو گل رساند. گل دوم شوک بزرگی به روسونری‌ها وارد کرد و ۶ دقیقه بعد باکایوکو یکی از گل‌های خورده را پاسخ داد تا گتوزو و شاگردانش به ادامۀ این دیدار امیدوار باشند.

در ادامه کمی بازی متعادل‌تر دنبال شد. در  میان حملات پیاپی میلان، نراتزوری‌ها با زیرکی موفق به کسب یک ضربۀ پنالتی شدند و در دقیقۀ ۶۷ لوتارو مارتینز  گل سوم اینتر را به ثمر رساند. تنها ۴ دقیقه بعد موساکیو بازهم اختلاف را به یک گل کاهش داد تا همانند گذشته تمشاگران یک دربی جذاب و پرگل را شاهد باشند.

در نهایت فشار  روسونری‌ها روی دروازۀ اینتر نتیجه‌بخش نبود و این دیدار با پیروزی ۳-۲ نراتزوری به پایان رسید.