میلان با دو غایب مهم در دیدار مرگ و زندگی

آنته ربیچ و فیکایو توموری بازی برابر اتلتیکو در هفته پنجم لیگ قهرمانان را از دست خواهند داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میلانی که از ۴ بازی‌اش در این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا تنها یک امتیاز گرفته است، برای زنده نگه داشتن شانس صعودش به مرحله یک هشتم نهایی باید دو بازی بعدی‌اش از جمله بازی چهارشنبه در خانه اتلتیکومادرید را ببرد.

با اعلام باشگاه میلان، آنته ربیچ کروات این بازی حساس را از دست خواهد داد. 

علاوه بر ربیچ، فیکایو توموری نیز که بازی شب گذشته روسونری برابر فیورنتینا را از دست داد، ممکن است برابر اتلتیکو غایب باشد. در واقع از میان این دو بازیکن غیبت ربیچ قطعی است اما توموری هنوز این شانس را دارد که در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به میدان برود.

ربیچ از ناحیه عضله دوسر دچار مصدومیت شده و ۱۰ روز دیگر باید مجددا مورد آزمایشات قرار بگیرد تا میزان بهبود او مشخص شود و این یعنی ربیچ علاوه بر دیدار مقابل اتلتیکو، تقابل با ساسولو را نیز از دست خواهد داد.

توموری نیز از ناحیه ران دچار مصدومیت است اما کادر پزشکی به شدت در تلاش است تا او را به دیدار این هفته در لیگ قهرمانان برساند.

میلان برای صعود، علاوه بر اینکه باید اتلتیکومادرید و پس از آن لیورپول را شکست دهد باید امیدوار باشد که اتلتیکومادرید و پورتو نیز در آخرین بازی‌شان در مرحله گروهی مساوی کنند.

تگ ها


اتلتیکو مادرید آث میلان آنته ربیچ فوتبال جهان سری آ فوتبال