میلان ۱ - ۰ برشا؛ نخستین پیروزی فصل روسونری

میلان در حالی که در هفته اول مغلوب اودینزه شده بود، امشب در خانه مقابل برشا به اولین پیروزی فصل دست یافت...

به گزارش مدال، در چارچوب هفته دوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه سن‌سیرو میزبان برشا تیم تازه‌وارد این فصل بود که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۰ روسونری به پایان رسید.

میلان بازی را بهتر آغاز کرد و بعد از یکی دو حمله نصفه و نیمه در دقیقه 12 به گل اول دست یافت. ارسال روبرتو سوسو با ضربه سر هاکان چالهان اوغلو که بدون بارگیر بود همراه شد و روسونری با یک گل از برشیا پیش افتاد. در ادامه جریان بازی آرام شده و موقعیت خاصی روی دروازه ها خلق نشد. در اواخر نیمه اول و روی پاس سیلوا، چالهان اوغلو دوباره صاحب موقعیت گلزنی شد اما این بار ضربه او از بالای دروازه برشیا به بیرون رفت تا در نهایت میلان با برتری 0-1 راهی رختکن شود.

میلان نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه 48 و با ارسال رودریگز و ضربه کاستخیو به گل دوم هم دست یابد، اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 63 سابلی با حرکتی انفرادی قصد داشت دروازه میلان را باز کند اما پوشش خود رودریگز و خروج دوناروما مانع رخ دادن این اتفاق شد. در دقیقه 71 برشیا با یک ضربه ایستگاهی می توانست به گل تساوی دست یابد اما ضربه تونلی با عکس العمل جیجی دوناروما همراه شد. در دقیقه 89 میلان تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما این بار ضربه پیانتک به دیرک دروازه برشیا برخورد کرد تا در نهایت میلان با همان یک گل برشیا را مغلوب کند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی میلان 1 - 0 برشا/ ویدیو

یووه و میلان به دنبال شکار ستاره جوان آرسنال

تگ ها


روسونری هفته دوم سری‌آ ورزشگاه سن‌سیرو فوتبال جهان مارکو جامپائولو Hakan Çalhanoğlu آث میلان برشا سری آ فوتبال