میلان به دنبال برنده توپ طلای جهان

مسئولان باشگاه میلان برای جذب لوکا مودریچ برنده توپ طلای جهان پیشنهاد خود را ارائه کردند، پیشنهادی که البته با پاسخ منفی ستاره کروات مواجه شد....

مسئولان باشگاه میلان برای جذب لوکا مودریچ برنده توپ طلای جهان پیشنهاد خود را ارائه کردند، پیشنهادی که البته با پاسخ منفی ستاره کروات مواجه شد.

به گزارش مدال؛ تقریباً یک سال پیش بود که شایعات زیادی پیرامون انتقال «لوکا مودریچ» به باشگاه اینترمیلان در رسانه‌ها منتشر شد، شایعاتی که هیچکدام رنگ حقیقت به خود نگرفت و ستاره کروات در ترکیب کهکشانی‌ها باقی ماند.

حال نشریه «مارکا» در جدیدترین گزارش خود، از تلاش میلان برای جذب لوکا مودریچ، برنده توپ طلای جهان خبر داد و افزود که هافبک کروات سریعاً به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.

گر چه ترکیب رئال مادرید پس از فصل ناموفق گذشته دچار تغییرات زیادی خواهد شد اما قطعاً مودریچ یکی از آنها نخواهد بود. ماه گذشته مارکا گزارش داد که مودریچ آماده تمدید قراردادش است تا شایعات خروجش را پایان ببرد اما هنوز تاییدیه رسمی در این خصوص اعلام نشده است. البته هافبک کروات دو سال دیگر با رئال مادرید قرارداد دارد و از این بابت محلی برای نگرانی نیست.

بیشتر بخوانید:

مودریچ در اندیشه خلق یک فصل رویایی با رئال

تگ ها


لوکا مودریچ مودریچ اینتر مودریچ میلان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات سری آ